Wpis z mikrobloga

#drukarka #hp #oswiadczenie #druk #drukarki ##!$%@?
NIGDY WIĘCEJ DRUKAREK HP
Wiecie co te gnoje zrobiły? Wywalili wszystkie sterowniki od starszych drukarek, wrzucili zamiast niego jakieś gówno HP Smart które i tak nic nie daje i ostatecznie windows nie wykrywa sterownika i #!$%@? ci w dupę drogi panie, czas na nową drukarkę mimo że stara jest absolutnie sprawna. Najśmieszniejsze jest to że drukowanie np. przez Worda działa, skanowanie już nie.
Dopiero znalezienie jakiegoś starego pliku instalacyjnego (KTÓRY BYŁ KIEDYŚ DOSTĘPNY NA ICH STRONIE ZANIM JE #!$%@?) pomogło i wszystko śmiga.
Przykre jest to że mnóstwo ludzi stwierdzi że drukarka zepsuta i kupi nową, #!$%@? z drukarkami HP.
Krs90 - #drukarka #hp #oswiadczenie #druk #drukarki ##!$%@? 
NIGDY WIĘCEJ DRUKAREK H...

źródło: comment_16541139030I1MA84qngdUAP2plRu4Ms.jpg

Pobierz
  • 6
@Krs90: Sporo namieszał koniec wsparcia dla Flasha, bo sterowniki były pisane własnie w tym. No a żadnemu producentowi się nie opłaca nagle pisać softu do wszystkich drukarek :P
@Vasek: Nie no ja rozumiem i nie oczekiwałem aktualizacji nawet, ale skandalem dla mnie jest to że oni je po prostu #!$%@? ze swojej głównej strony i bazy bo nawet Windows ich nie znajdował (gdzie jeszcze chyba 2 lata temu śmigało wszystko). Zainstalowałem znalezioną gdzieś w jakiś archiwach Komputer Świat wersję jeszcze dla Windowsa 8 i śmiga. Nigdy więcej drukarki HP.
@Soothsayer: Ja mam jedną z jakieś ponad 10 lat i nie miałem żadnych problemów. Jestem wyjątkiem? Teraz działa już tylko jako skaner, bo przez 2-3 lata nie była używana i jak chce coś na niej aktualnie druknąć to wszystko jest wyblakłe