Wpis z mikrobloga

Miałem wczoraj przyjemność być na koncercie Queen z Adamem Lambertem w Manchesterze na AO Arena.
Na YT Lamberta głos brzmiał czysto, ale zdecydowanie za słabo i obawiałem się jego występu, ale okazało się, że na żywo naprawdę daje radę. Oczywiście - Freddie to to nie jest, ale popeliny też nie ma, wydaje mi się, że godnie go zastępuje. Tym bardziej, że bardziej skupiał się na robieniu show, a nie na okazywaniu swojej seksualności. Bardzo, bardzo przyjemne doświadczenie. Brian May nadal daje radę i widać, że czerpie czystą przyjemność z grania. Roger Taylor miał drugiego perkusistę, chyba już sam nie daje rady, przykre trochę, ale facet ma 72 lata, więc to raczej zrozumiałe.
Taka mała rada, jakby ktoś kupował bilety na AO Arena na właściwie jakikolwiek występ - nie bierzcie tych wysokich miejsc siedzących dokładnie naprzeciwko sceny, bo skończycie jak ja z wiązką kabli przez sam środek pola widzenia i rusztowaniami do oświetlenia zasłaniającymi telebimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na koniec taka ciekawostka, o której ja nie wiedziałem: Adam Lambert zagrał w filmie Bohemian Rhapsody epizodyczną rolę zarośniętego kierowcy ciężarówki, który skusił Freddiego do kibelka na małe fiku miku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najładniejsza fotka, jaką wczoraj zrobiłem, kiedy Brian May poprosił: "Give me the light"

#koncerty #manchester #queen #chwalesie #ciekawostki #anglia
Pobierz Felidiusz - Miałem wczoraj przyjemność być na koncercie Queen z Adamem Lambertem w Ma...
źródło: comment_1654098382fVuNj6cGyeaVDB1BlokDq4.jpg
  • 2