Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
W nawiązaniu do poprzedniego wpisu:

Po prawie tygodniu oczekiwania, otrzymałam feedback od rekrutera.

Tak jak podejrzewałam, głównym powodem odrzucenia mnie było to, że jeszcze nie skończyłam studiów (dlatego w sumie się zdziwiłam, że w ogóle zaproszono mnie na rozmowę).

Poza tym, dał mi kilka uwag co do tego, gdzie mi słabiej poszło (akurat to były te competency-based questions, gdzie się sama domyśliłam, że mogłam lepiej odp), ale ogólnie ponoć byłam mocnym kandydatem.

A teraz kurtyna: to była rozmowa o pracę do NATS, do zespołu ds. modernizacji przestrzeni powietrznej, dlatego mi tak szkoda tej pracy ()

#uk #anglia #samolociara #szukampracy #praca #pracbaza #pracazagranica #rekrutacja #hr
  • 15
nie oczekuj szczerej odpowiedzi od rekrutera. to, ze nie skonczylas studiow bylo dla nich wiadome jeszcze przed rozmowa. po prostu nie pyklo, czasami to jest kwestia zrobienia dobrego wrazenia / przypadniecia komus do gustu. nastepne rozmowy beda lepsze bo juz wiesz czego sie spodziewac ;-)


Te, filozof, a chodziłeś kiedyś do szkoły podstawowej, gdzie uczono cię o istnieniu dużych liter oraz znaków diakrytycznych?

@filozof900: A może jesteś zwykłym niechlujem...
Pobierz StaryWedrowiec - > nie oczekuj szczerej odpowiedzi od rekrutera. to, ze nie skonczyla...
źródło: comment_1654090043Y0Hfx0ngjVOM03G3tMLdLi.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Panowie, spokój, proszę się tu nie kłócić!

@filozof900: Całkiem możliwe, że jednemu z managerów nie przypadłam do gustu. Inna sprawa, że w takim razie nikt im nie przypadł, bo nikogo nie przyjęli i szukają dalej (albo zatrudnią teraz kogoś z wewnątrz, cholera wie) ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
albo zatrudnią teraz kogoś z wewnątrz, cholera wie


@Ag90: To jest częstą zagrywka w UK. Dają ogłoszenie o pracę, bo muszą, mimo iż już mają wybranego kandydata z wewnątrz. Wiem, bo byłem po obu stronach barykady ( ͜͡ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dolOfWK6KN: Jedynie, co mi nie pasuje to to, że drugi raz opublikowali ogłoszenie - skoro mieliby kogoś nagranego z wewnątrz, to po co by szukali jeszcze raz? ¯\_(ツ)_/¯
kolejna paliwoda #!$%@?, znajdź sobie jakieś zajęcie gościu zamiast #!$%@?ć się do literówek na wypoku XD


@geebon: A goń się fajtłapo, która nie odróżnia literówek od niechlujstwa będącego objawem bardzo dużej ilości popełnionych z premedytacją błędów.