Wpis z mikrobloga

W sumie dobrze laurze po prywacie pocisnela xD a grzes naiwniak niech udaje że ma szanse u laury ktora liże sie z wszystkimi do okoła ha tfu na nich mam nadzieje ze za hajs wygrany sobie szczęke zrobi bo w #!$%@? irytujacy ma sposob mowienia, za duzo sliny czy co?
#hotelparadise
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Musolini: o widzę konto aktywowane po to, by na szybko pokomentować ostatnie posty na wykopie, jaka Laura jest straszna. Zostało Ci jeszcze trochę do nadrobienia z wczoraj, Elizka!
  • Odpowiedz
Co jest trollem, ze laura to łatwa laska czy ze grzes to naiwniak, laura po programie do kacpra wskakuje huh. Tekst elizy mi sie podobal, lubie jazde po prywacie wiec subiektywnie i like it! I co poradzic ze laura ma tak irytujacy sposob mowienia ze lepiej jakby sie nie odzywala xD
  • Odpowiedz
@bas_sko: maybe, som dowody? Produkcja chyba z litosci ja przepycha jak to w telewizji lubi być, lubia niewidomych w tancu z gwiazdami do finalu dawać to tu tez wielce poszkodowanych daja, jej dali wygrac kilka zadan pod rzad bo by odpadla z 3 tygodnie temu za ta falszywa relacje xD
  • Odpowiedz
@Musolini: czyżby ,,karma'' do Ciebie zawitała ?
co do Laury ona nigdy ale to nigdy nie powiedziała komukolwiek że jej realcja z Grzesiem jest ,,miłosna'' odwrotnie wprost mówiła że są para przyjaciół póki co ,być może czas pokaże ,po programie co się zadzieje między nimi
więc nie wciskaj nam tutaj ,,hity'' z satelity
  • Odpowiedz