Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
Właśnie przeczytałem gdzieś, że Kiepscy ostatecznie znikają z anteny. Z ciekawości obejrzałem sobie ostatni odcinek, dawno nie oglądałem, bo odcinki po powrocie Waldka były po prostu żenujące, humor na poziomie kabaretów.

Ostatni odcinek jest o tym, że mieszkańcy chcą ostatecznie rozwiązać kwestie nielegalnego wypróżniania Arnolda Boczka i pozbywają się go. Ferdek na koniec odcinka wygłasza przemowę, która prawdopodobnie jest ostatnim tekstem wypowiedzianym przez tego bohaterka w historii serialu:

"Arnold Boczek to grubas, alkoholik i nie bójmy się tego powiedzieć - złodziej. Ale był również moim przyjacielem i będzie mi go bardzo brakować"

Łezka poleciała (,)
#swiatwedlugkiepskich #swk #seriale #kiepskinihilizm
eleganckichlopak - Właśnie przeczytałem gdzieś, że Kiepscy ostatecznie znikają z ante...

źródło: comment_1654076175RgXdPu6g0kDjfljUe7YqoC.jpg

Pobierz
  • 5
@eleganckichlopak: > Ferdek na koniec odcinka wygłasza przemowę, która prawdopodobnie jest ostatnim tekstem wypowiedzianym przez tego bohaterka w historii serialu:

Nie żeby coś ale jest jeszcze jeden sezon i odcinek specjalny niewyemitowany ¯\_(ツ)_/¯
Mówię o tym odcinku, na polsacie go też nowszego nie ma.


@eleganckichlopak: Wiem, że chodziło Ci o odcinek "Polityka", który jest ostatnim wyemitowanym, tylko chciałem sprostować, że nie jest to ostatni ostatni odcinek, bo Polsat jeszcze nie wyemitował sezonu nagrywanego w styczniu tamtego roku i odcinka specjalnego.

Co to za specjalny odcinek?


W listopadzie kręcili, była nawet informacja na oficjalnej stronie Polsatu, że w lutym tego roku premiera odcinka specjalnego
Korneliusz4 - > Mówię o tym odcinku, na polsacie go też nowszego nie ma.

@eleganck...

źródło: comment_16540975562xXKSKFf59hfL4KtTZQbUQ.jpg

Pobierz