Wpis z mikrobloga

#offroad #4x4 #slask

Czy jest ktoś chętny na grilla/ ognisko i trochę zabawy w błocie w niedzielę 05.06.2022
Do wyboru 3 lokalizacje :
1. Hałda Sośnica Gliwce ( poziom trudności po deszczach 8/10)
2. Teren hałdy Wełnowieckiej Katowice ( poziom trudności od 4 do 10/10)
3. teren hałdy Murckowskiej Katowice ( poziom trudności 3 do 8/10)

Godzina bliżej południa jak słonko przygrzewa, kiełbaskę w ilości około 3,5kg oraz bułki, keczup żeby pokeczupić zapewniam.
Trzeba mieć tylko patyk żeby nadziać kiełbasę oraz kubek na picie. (będzie termos z wrzątkiem)

Jeśli ktoś chętny proszę dopisywać się w komentarzu.
T.....o - #offroad #4x4 #slask

Czy jest ktoś chętny na grilla/ ognisko i trochę za...

źródło: comment_1654067385TMR1a44ijUbZqo8NHmGF9h.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amn1337: oczywiście że rozjeżdżamy lasy, place zabaw, i miejsca gdzie zbierają się staruszki. Jak jest okazja to zawsze staram się też kogoś potrącić metalowym zderzakiem albo pochlapać błockiem.
Pytasz już chyba 10 raz ostatnie 2 lata.
  • Odpowiedz