Wpis z mikrobloga

TYLKO MĘŻCZYŹNI PŁACĄ PODATKI

Kobiety przez całe swoje życie generują ujemne PKB - więcej wynoszą z budżetu niż do niego wnoszą. Mężczyźni dźwigają na swoich barkach ciężar całej cywilizacji robiąc jednocześnie na siebie, dzieci i kobiety. Niestety zdecydowana większość kobiety wykonuje gówno-prace, które nie przynoszą żadnego wzrostu gospodarczego takie jak prace w urzędach, administracji publicznej i w sektorze usług. Według poniższych danych, średnio kobieta pod koniec swojego życia pozostaje z długiem publicznym w granicach 150 000 dolarów.
Kobiety są głównymi beneficjentkami socjalu, statystycznie pracują mniej i wykonują lżejsze oraz mało efektywne prace. Hipotetycznie, gdyby wszystkie kobiety nagle zniknęły mielibyśmy nadwyżkę ekonomiczną oraz powszechny dobrobyt. Połowa populacji nie musiałaby już utrzymywać drugiej połowy populacji i takie są fakty.
Mężczyźni mimo tego że żyją krócej odchodzą na emerytury później. Mężczyźni podtrzymują istnienie całej cywilizacji jednocześnie będąc najbardziej #!$%@? w podatkach i opluwanym społecznie poprzez szereg nierówności, parytetów i podwójnych standardów.

Pamiętajcie, żyjemy w okrutnym patriarchacie i piekle kobiet.

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill #przegryw #pieklokobiet #ekonomia
Fekalny_okuratnik - TYLKO MĘŻCZYŹNI PŁACĄ PODATKI

Kobiety przez całe swoje życie g...

źródło: comment_16540438501wXS8qI0W65JHTtQ3ltjGu.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: wykop to jest jakiś #!$%@? matrix, dom luster. Da się tu przeczytać rzeczy na które bym nie wpadł nawet waląc opiaty po kablach. I o ile nie lubię zwoke'owanej lewicy tiktokowej (uważam to za skrajność), tak wykopowe przeciwieństwo to jest jakiś wyższy poziom abstrakcji. Wokerzy z tiktoka to przynajmniej prawidłowo rozponznali problem, po prostu są zbyt radykalni w poglądach. Wykopki próbują nam wmówić, że jest #!$%@? na odwrót. Że
  • Odpowiedz
Te różnice to uwarunkowania biologiczne, z nich wynika patriarchat.


@vrim: chyba trzeba znać świat tylko z jakichś najegzotyczniejszych czanów, żeby cośtakiego napisać xD Z uwarunkowań biologicznych wynika np. to, że kiedyś kobiet nie wpuszczano na uniwersytety? To jak wyjasnisz to, żę teraz stanowią na wielu kierunkach, w tym bardzo trudnych jak medyczne, większość i doskonale sobie radzą xD
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Wrzuciłeś zupełnie nieironicznie jakiegoś jpega z domniemanym autorstwem typa, który nie jest żadnym badaczem, a bloggerem? A i tak robi tylko przedruki innych badań? Który prawie nie istnieje? xDD
Wrzuciłeś też jpega, na którym analizowana jest sytuacja ekonomiczna jednego kraju i tym samym generalizujesz to na resztę świata/połowę ludzkości?

Moje szczere gratulacje, bo ludzie którzy Cię biorą na poważnie rzadko mają okazję tak się sfrajerzyć. xD
  • Odpowiedz
  • 0
@lalabomba Jako grupa kobiety "dostają" z systemu więcej niż do niego wpłacają, a mężczyźni więcej wpłacają do niego, niż z niego "dostają".
  • Odpowiedz
To weźcie nas w końcu eksterminujcie czy coś. Lepsze niż codziennie czytanie bólu dupy, jaką krzywdę Wam robimy. Wyciągacie statystyki, które wam pasują. Czemu nie czytam o przestępstwach, powodowaniu wypadków po pijaku itd. Kwestiach społecznych, dlaczego niektóre procesy zachodzą i ze potrzeba czasu na zmiany.


@philosophy: "W miarę postępów w budowie socjalizmu walka klasowa zaostrza się"

  • Odpowiedz
  • 0
@lalabomba Nagłówek to takie samo uproszczenie jak kobiety wykonują "nieodpłatną pracę domową".
Takie same uśrednienie i uproszczenie, dodatkowo oba łączy to że są pokazywane oddzielnie, a powinny być razem.
  • Odpowiedz
@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: I muszę czytać to bezgówniakowa ja, która robi na nieswoje gówniaki tak samo. Ale nie mam penisa, więc okazuje się, że całe zło świata to moja wina.
Za to codziennie czytam, jak to pastwię się nad polskimi mężczyznami. Może jak przekierujecie tę frustrację, którą wylewacie na wykopie na prawdziwe działania, coś się zmieni. a tak tylko całujecie się po tyłkach i zaostrzacie nienawiść.
Mnie faceci też w życiu krzywdzili,
  • Odpowiedz
Ale nie mam penisa, więc okazuje się, że całe zło świata to moja wina.


@philosophy: dziwne, myślałem, że do umiejętności pisania potrzebna jest umiejętność pisania.

Może jak przekierujecie tę frustrację, którą wylewacie na wykopie na prawdziwe działania, coś się zmieni. a tak tylko całujecie się po tyłkach i zaostrzacie
  • Odpowiedz
@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst:

otworzyłaś spoiler czy to było za duże zaangażowanie przeczytanie mojego komentarza?


Gdybyś przeczytał mój post, widziałbyś, że odnosi się do treści w spoilerze. Otworzyłeś spoiler czy to było za duże zaangażowanie przeczytanie mojego
  • Odpowiedz
No nie wiem, wspomniana wyżej praca pielęgniarki czy opiekunki w domu pomocy społecznej pewnie generuje mniej PKB niż np. praca w reklamie, ale czy to oznacza, że praca pielęgniarki czy opiekunki ma mniejszą wartość dla społeczeństwa niż praca w marketingu? Zastanowiliście się w ogóle, czy PKB jest odpowiednim wskaźnikiem do mierzenia tego, kto ile wnosi do społeczeństwa?

Już #!$%@?ąc od tego, że tasowanie się do PKB w sytuacji, gdy można zapoznać się
  • Odpowiedz
Dlaczego ja nie mogę pisać w liczbie mnogiej, skoro właśnie odnoszę się do tego, że ja jestem również wrzucana do jednego wora? No tak, ja już nie mogę.


@philosophy: nie wiem gdzie to wyczytałaś. Nawet ufając, że przecież nie możesz takiego czegoś bezpodstawnie rzucić spojrzałem na mój komentarz, by się upewnić, że nigdzie się nie odnoszę się do jakiejś grupy (co by było dziwne, bo gardzę kolektywizmem). Także, bardzo serdecznie
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: Twoim starym, który się ciebie wstydzi, że taki półmózg chodzi po świecie. No ty cuckiem nie jesteś, bo i tak nie masz szans by cię jakaś dotknęła, ani nawet spojrzała na ciebie. Jesteś mizoginem. Jak większość przegrywów w internecie.
  • Odpowiedz