Wpis z mikrobloga

TYLKO MĘŻCZYŹNI PŁACĄ PODATKI

Kobiety przez całe swoje życie generują ujemne PKB - więcej wynoszą z budżetu niż do niego wnoszą. Mężczyźni dźwigają na swoich barkach ciężar całej cywilizacji robiąc jednocześnie na siebie, dzieci i kobiety. Niestety zdecydowana większość kobiety wykonuje g---o-prace, które nie przynoszą żadnego wzrostu gospodarczego takie jak prace w urzędach, administracji publicznej i w sektorze usług. Według poniższych danych, średnio kobieta pod koniec swojego życia pozostaje z długiem publicznym w granicach 150 000 dolarów.
Kobiety są głównymi beneficjentkami socjalu, statystycznie pracują mniej i wykonują lżejsze oraz mało efektywne prace. Hipotetycznie, gdyby wszystkie kobiety nagle zniknęły mielibyśmy nadwyżkę ekonomiczną oraz powszechny dobrobyt. Połowa populacji nie musiałaby już utrzymywać drugiej połowy populacji i takie są fakty.
Mężczyźni mimo tego że żyją krócej odchodzą na emerytury później. Mężczyźni podtrzymują istnienie całej cywilizacji jednocześnie będąc najbardziej j-----m w podatkach i opluwanym społecznie poprzez szereg nierówności, parytetów i podwójnych standardów.

Pamiętajcie, żyjemy w okrutnym patriarchacie i piekle kobiet.

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill #przegryw #pieklokobiet #ekonomia
Fekalny_okuratnik - TYLKO MĘŻCZYŹNI PŁACĄ PODATKI

Kobiety przez całe swoje życie g...

źródło: comment_16540438501wXS8qI0W65JHTtQ3ltjGu.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fekalny_okuratnik: Ale bzdury. To że ogół kobiet czerpie więcej z budżetu (m.in dlatego że są wtedy w ciąży, czy biorą macierzyński, albo facet każe im siedzieć w domu z dziećmi) nie znaczy że indywidualne kobiety nie wkładają NIC do budżetu.

Wy przegrywy to kochacie robić z mężczyzn cudotwórców. Menela zrównać z królem życia, a wszystkie kobiety od razu sprowadzić do rangi śmiecia, który tylko doi, pasożytuje i w ogóle szkodzi.

Nienawiść jak jasny pierun wami
  • Odpowiedz
No ale w sumie może racja, może jakiś przegryw w końcu by poszedł na pielęgniarza, a nie kazał tylko kobietom d--y wycierać i je wyśmiewać, mimo sprawowania ciężkich zawodów, których on się brzydzi.
  • Odpowiedz
jak się to wszystko czyta to ma się ochotę na zawsze odizolować od kobiet


@Kebab_po_browarze: I taka jest rola przegrywów-mizoginów. Wszystkim kładą te teorie do głów, byleście tylko nienawidzili kobiet jeszcze bardziej. Tak wygląda sekta.

Na szczęście drogi kolego lepiej poczytaj o tragediach jakie tworzą mężczyźni, od tego ilu jest kryminalistów, narkomanów, alkoholików i ile jest przemocy domowej , czy pedofilii w wykonaniu mężczyzn. Ile krzywd na wojnach mężczyźni powodują.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Oczywiście nie mogło cie zabraknąć pod postem i jak zawsze piszesz jak odklejony dodając swoje odrealnione narracje razem z wątkami poglądów politycznych jak na prawdziwego normana i szura przystało.

To że ogół kobiet czerpie więcej z budżetu (m.in dlatego że są wtedy w ciąży, czy biorą macierzyński, albo facet każe im siedzieć w domu z dziećmi) nie znaczy że indywidualne kobiety nie wkładają NIC do budżetu.


Naucz się czytać ze zrozumieniem i analizować tekst. Czy gdzieś napisałem że kobiety nic nie wnoszą? Napisałem , że kobiety wnoszą mniej niż wynoszą i takie są fakty, które masz podanej czarno na białym według danych, a ty jeszcze do tego dorabiasz fikołki
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Oczywiście się z tobą nie zgadzam, aczkolwiek napiszę, że organiczna nienawiść do kobiet jest nieuzasadniona. A przez to zacietrzewienie, incele są podatni na manipulację i wystarczy że taka konfederacja ich posmyra, to już lecą na nią głosować.
  • Odpowiedz
Może zaruchasz


@JacekJaworzec: Jedynie kogo ty zaruchasz to kolegę z tagu przegryw. Ale musisz dalej jechać po kobietach. Powodzenia.

Ja z kolei jestem normalny i nie żyję po to, by przez wykopowe wojenki uzyskiwać s--s. No ale jak masz naturę simpa to tak myślisz, że pisze się i robi wszystko dla seksu. Co za łeb.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach:

Jedynie kogo ty zaruchasz to kolegę z tagu przegryw

Odstaw wykop bo widać że ci szkodzi i wyładowujesz tutaj swoją frustrację na tych złych przegrywach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja z kolei jestem normalny

A jednak nadal tu siedzisz i próbujesz się wykłócać XD
  • Odpowiedz
Oczywiście się z tobą nie zgadzam


@PZPR: A ja się ze sobą zgadzam i powinieneś ze mną.

aczkolwiek napiszę, że organiczna nienawiść do kobiet jest nieuzasadniona. A przez to zacietrzewienie, incele są podatni na manipulację i wystarczy że taka konfederacja ich posmyra, to już lecą na nią głosować.


I znowu się zgadzam.
  • Odpowiedz