Wpis z mikrobloga

@PatrickdeVries: sorry zrsralem sie troche w tym komentarzu, hipokryzje i koniunkturalizm polskiej lewicy trzeba pokazywac, co do tego zgoda, ale nie uwazam ze przez wojne, ktora slusznie jest tematem nr 1 w polityce i na twitterze, powinno sie zapominac o innych problemach.
  • Odpowiedz
ale nie uwazam ze przez wojne, ktora slusznie jest tematem nr 1 w polityce i na twitterze, powinno sie zapominac o innych problemach.

@PatrickdeVries: Te problemy są nieporównywalne. Na Ukrainie ludzie masowo uciekają z domów, są mordowani, torturowani. W krajach Zachodnich gdzie ogromną ilość uwagi poświęca się "problemom osób LGBT" nikt gejów i transów nie morduje tylko za orientację seksualną, nie można też powiedzieć że są systemowo prześladowani.
  • Odpowiedz
@Naczelny_Cenzopapista: tak się można bawić w nieskończoność kto ma większy ból. Zaraz ci ktoś może powiedzieć, że to, co się dzieje na Ukrainie to jest pikuś, bo w Afryce dziesiątki milionów ludzi głoduje. Wstawiaj Afrykę na awatara, ale już! Albo przyjrzyjmy się może co się dzieje na bliskim wschodzie? Już zapomnieliśmy o nich?

To i to jest ważne. Zauważ też. że masowe mordy, gwałty i tortury odbywają się od zawsze
  • Odpowiedz
@PatrickdeVries: @vesper_: nie zapominac ale k---a nie wiem czy ogarniacie temat, ale jest szansa ze jestesmy albo przeddzien 3 wojny swiatowe lub ewentualnej padaki polskiej gospodarki wywołanej tym ze mozemy stac sie krajem frontowym.
Wiem ze np dla takich Niemcow czy nawet Amerykanow z Kaliforni LGBT przysloni wszystko, ale chociaz milimetrowe odpuszczanie Ruskim teraz to proszenie sie o klopoty
  • Odpowiedz
@loczyn jedno nie wyklucza drugiego. Co mam robić jako szary człowieczek? Zamartwiać się 3 wojną światową od rana do wieczora i nie robić nic innego? Robię tyle ile mogę, czyli wspieram każdą inicjatywę j-----a ruskich, ale nie mam zamiaru z tego powodu wstrzymywać innych tematów i udawać, że nic innego nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
Te problemy są nieporównywalne. Na Ukrainie ludzie masowo uciekają z domów, są mordowani, torturowani.


@Naczelny_Cenzopapista: Tak samo jak problemy polskich głodujących dzieci, one w końcu tylko głodują a nie są mordowane i torturowane, także w dupie z głodującymi dziećmi. I pieskami w schroniskach. I mężczyznami chorymi na noworwory. I osobami z syndromem downa i tymi poruszającymi się na wózkach. I z chorymi psychicznie. To wszystko jest nieporównywalne do uciekania przed
  • Odpowiedz