Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam,
Szukam jakiejś dorywczej pracy na kilka dni na terenie #lodz potrzebuję dorobić około 300-350zł na nierefundowane badanie potrzebne do diagnostyki choroby z którą się zmagam.
Niestety ze względu na moje dolegliwości nie mogę wykonywać ciężkiej pracy fizycznej, ewentualnie jakąś lekką, fajnie by było gdyby to było w okolicy widzewa i w ciągu dnia a nie nocą ale to nie są warunki konieczne. Dostępny jestem przez cały tydzień, również w weekend.
Macie jakieś pomysły? Myślałem o inwentaryzacjach ale 8 godzin na nogach byłoby dla mnie ciężkie więc szukam alternatyw, idealnie by było zdalnie ale większość zdalnych ofert wygląda na jakieś scamy.

Z umiejętności to ogarniam w miarę dobrze angielski(poziom pomiędzy b2 a c1), nie mam prawka, jestem po pierwszym stopniu studiów na PŁ z tytułem inżyniera, nieźle ogarniam komputery od strony hardware(np. jakieś składanie itp.), od strony software w miarę ogarniam linuxa, trochę AWS i niektóre programy devops bo niedawno uczyłem się we własnym zakresie w tym kierunku ale chwilowo przerwałem ze względu na zły stan zdrowia fizyczny i psychiczny. Miałem też uprawnienia SEP na eksploatacje do 1kV ale już są nieważne niestety.

#pracbaza #szukampracy #praca #pracbaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62964a406c4acecd3174bd73
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 26