Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hero207: No, zensorki spoko, ale to tak jakby najsłabsze ogniwo na tą chwilę, muszę poszukać czegoś, co troszkę lepiej zagra z nadem. No i robię risercz odnośnie wkładek gramofonowych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felonious_Gru: JMJ rispekt, jak będę duży to muszę przerobić jego twórczość. A ta pierwsza płyta co stoi to właśnie soundtrack z filmu bohemian rhapsody, fajna sprawa

No i klawo, zara rzucę okiem co tam jest wytłoczone na męskim graniu
@bthzz: jeśli to są piątki to wg mnie grają solidnie i upatrywałbym problemu we wzmacniaczu. Odkąd mam mocny piec to już nie narzekam na kolumny że 'cienko grają'. Ale oczywiście to jest bardzo personalna sprawa i te głośniki jak każde mają swoje ograniczenia ale pamiętam że wysokie i śednica były przyjemne a basu było na tyle by nie szukać pokrętła barwy (którego swoją drogą wtedy nie miałem).
@bthzz: we wkładkach to waga głównie oraz czy masz wystarczająco przeciwwagi (oraz montaż) plus pasmo przenoszenia.
Miałem kiedyś akg p8s i to był killer ale oddałem tamten gramofon koledze. Teraz jakiś ortofon też daje radę ale to jest temat którego jeszcze sam nie zgłębiłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grenzoid: mam obecnie shure m95 glm, w taką wkładkę było ramię wyposażone, gdy gramofon kupiłem i zastanawiam się, czy będzie duża różnica w brzmieniu
@bthzz: Dużej bym się nie spodziewał. Pytanie o stan igły? Ale to trudno ocenić, jeśli nie ma się "od nowości". Może jakiś Grado Black. Jest jeszcze bardzo fajna wkładka AT-VMN95ML szlif microline, wg mnie robi kolosalną różnicę, ale to już kafla trzeba wyłożyć :) (Ja tak męczę temat Audio Technica, bo sam zmieniam igły w ich systemach i po prostu to poznałem). Zerknij też na ofertę marki Tonar, nie byłem zawiedziony.