Wpis z mikrobloga

@Atreyu Pandemia dobrze im zrobiła i mocno poszli w nowe placówki. W dowozie niestety nie dają rady, ale na miejscu to najbliższy kebabciu polskiemu doświadczeniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: nie rób mi tego :)) jestem przykuty do łóżka a wsunąłbym takiego dryblasa. Parę miesięcy temu się otworzyli parę mil ode mnie a byłem raptem ze dwa razy. Moim zdaniem topka w UK. Właściwie całe podium zajmują.

Mam jeszcze w planach jakiś polski punkt w Leicester ale to muszę odłożyć jeszcze trochę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: Próbowałam w Luton i Coventry, jak dla mnie słabe. Najlepsze kebsy w UK, jakie jadłam, to w Kurdistan Restaurant w Hull (topka, jeśli chodzi o kebaby, jakie kiedykolwiek w życiu jadłam), oraz w Orange Crocodile w Luton (prowadzone przez Polaków)
  • Odpowiedz
@Ag90: gokyuzu, diyarbakir, anteplirer, devran, hala - w tych byłem. Obok świeża baklawa, gozlemy robione w witrynie lokalu, świeże tureckie pieczywo i hummus robiony dla supermarketu yasar halim
  • Odpowiedz
@Atreyu: A u mnie na osce robia je slabe ;( ta sama buda, a najlepsze jadlem na ealingu, jezeli chodzi o GDK. Najlepszy kebab jadlem przy great portland street, mala knajpa w piwnicy.
  • Odpowiedz