Wpis z mikrobloga

jaka jest najbardziej cebulowa oferta na karte? #orange najpierw ustalilo 6 zl za rok waznosci konta a teraz wprowadza 5 zl miesiecznie za utrzymanie numeru, a ze czasem zdarza mi sie spedzic kilka miesiecy poza Europa to pewnie niedlugo mi moj numer przepadnie jak go zostawie na kilka miesiecy z pustym kontem

co oznacza 'cebulowa' w moim przypadku - z telefonu korzystam bardzo malo, czasami przez kilka miesiecy nie wykonam zadnego polaczenia ani nie wlacze pakietu danych, doslownie 10-15 zl na karcie by mi zwykle wystarczylo na caly rok.
Orange bylo super pod tym wzgledem bo sa tam pakiety minuty+sms+mms+1gb na jeden dzien za 1 zl i najbardziej odpowiada mi wlaczanie tego kiedy potrzebuje, nawet te dodatkowe 6 zl rocznie mozna przebolec ale 5 zl za utrzymanie numeru to juz gwozdz do trumny u mnie, nie bede co rok zmienial numeru po powrocie z expatowania.

TL;DR - jest jakas siec gdzie jednoczesnie konto na karte nie traci waznosci przez dlugi okres nieuzywane a do tego mozna wykupic takie tanie pakiety jednodniowe lub max jednotygodniowe?

#operatorzykomorkowi #siecikomorkowe #play #plus #tmobile
  • 10