Wpis z mikrobloga

Dlaczego niektóre dziewczyny nie przyznają się że są dziewicami przed zbliżeniem? Mam na myśli takie spotkanie typu "one night stand"?
Przecież to nie jest wstyd nawet jak dziewczyna ma dwadzieścia parę lat. Chyba że nie chodzi o wstyd, ale chce być potraktowana normalnie i bez delikatności? Albo jest to mniejszy stres dla niej?
Może jakaś dziewczyna odpowie.

#seks #dziewica
  • 18
@Tata_Kasi: Dokładnie o to chodzi. Bycie zdobyczą to potworne poniżenie i potwarz.
Gdy byłam młoda dużo czasu poświęcałam na rozmyślania jak to #!$%@? zrobić, żeby tego który mnie rozdziewiczy najlepiej usunąć ze swojego widnokręgu, żeby nikt nigdy nie mógł się chwalić, że był moim pierwszym. Miałam różne dziwne pomysły, typu utrata dziewictwa podczas jakiegoś rytuału, seks zbiorowy, interwencja chirurgiczna usuwająca błonę dziewiczą itp. Niczego nie udało się zrealizować ¯\_(ツ)_/¯
@Rozmowa_nie_kontrolowana

Gdy byłam młoda dużo czasu poświęcałam na rozmyślania jak to #!$%@? zrobić, żeby tego który mnie rozdziewiczy najlepiej usunąć ze swojego widnokręgu, żeby nikt nigdy nie mógł się chwalić, że był moim pierwszym. Miałam różne dziwne pomysły, typu utrata dziewictwa podczas jakiegoś rytuału, seks zbiorowy, interwencja chirurgiczna usuwająca błonę dziewiczą itp. Niczego nie udało się zrealizować ¯_(ツ)_/¯

#!$%@? nieźle, nie myślałas żeby znaleźć sobie takiego który cie będzie kochał i nie