Wpis z mikrobloga

@Mam-na-imie-Porucznik: stąpam twardo po ziemi. Jeżeli masz ponad 70IQ, potrafisz korzystać z google czytać, słuchać i myśleć nad tym co mówisz to z łatwością możesz się nauczyć paru technik które pozwolą Ci wyciągnąć więcej z tego co wypracowujesz.

Wyobraź sobie że w oddziale jest 10 pracowników i każdy z nich bezmyślnie oddaje kierownikowi 60% swoich potencjalnych zarobków, dzięki temu szef za darmo, nic nie robiąc, zarabia dodatkowo tyle co kilku pracowników,
@MilionoweMultikonto: pamiętam jak negocjowaliśmy z jednym pracownikiem stawkę do umowy o dzieło, z proponowanych 16zl/h na chociażby 19, nie dało rady, szef oburzony. No to odrzuciliśmy propozycję i robiliśmy to normalnie na godziny, szef stwierdził że weźmie odpowiedzialność na siebie. Po tygodniu przydzielił 3 dodatkowe osoby do pomocy, czyli finalnie płacił 48zł więcej na godzinę zamiast 6 (σ ͜ʖσ) prędzej niektórym ręka uschnie
@MilionoweMultikonto: tu bardziej była kwestia mobbingu, psychicznie dojeżdżał pracowników. Wprpst kiedyś powiedział że jeżeli nie będą chcieli robić za takie stawki to zatrudni Ukraińców. I zatrudnił, rypali po 10h za najniższą. Za to ucieszyło mnie jak usłyszałem że w tym roku brakuje mu ludzi do pracy (ʘʘ)