Wpis z mikrobloga

Ostatnio chwaliłem się pod postem jakiegoś Wykopowicza, że mam już swój rower kilka ładnych lat, jest prawie niezawodny itp. No więc ktoś mi go dzisiaj dźwignął spod roboty. Szkoda, że dosłownie dwa tygodnie temu zakupiłem nową tylną oponę, która podwoiła jego wartość ;) Mniejsza o to.

Czy jest ktoś w temacie i może doradzić GDZIE i JAKI rower kupić (raczej mtb)?

Najlepiej online z wysyłką, chociaż ostatnio otwarto https://www.evanscycles.com nie daleko mnie.

Mój wzrost - karzeł - 174cm
Cena: do 1000, może delikatnie powyżej, ale bez przesady.

#uk #rower
  • 12
@Sztachuk jak chcesz to znajdziesz zestawy, ale to raczej słaba jakość. Jak tak sprzedają to A) tną koszt B) każdy sobie może dokupić co chce C) im mniej, tym lżejszy rower.
@Rychupee: niestety cycle to work nie wchodzi w grę.

Poczytałem trochę o x-caliber, który polecił @Budo i to rzeczywiście wygląda bardzo dobrze. Zamówiłem i czekam na odpowiedź ze sklepu czy mogę podlecieć i odebrać osobiście bo zależy mi na czasie. Niestety telefon u nich nie działa.

Pozostaje mi dokupić błotniki i chainguard. Tym razem zadbam bardziej o bezpieczeństwo swojego rowerka.

BTW, złodzieje próbowali przeciąć zamknięcie ale, nie dali rady. Więc po
@Sztachuk kup sobie ubezpieczenie. £6 na miesiąc, a jak ukradną to masz nowy, taki sam. Jedynym warunkiem jest zarejestrowanie roweru i używanie zapięcia z szerokiej listy.