Wpis z mikrobloga

@Adam_Konarski_z_Katowic: Nie ma dobrych cen, są tylko ulepy ładnie zamaskowane. Jeżeli masz wydać dużo pieniędzy na używane auto, to kupuj tylko krajowe i odżałuj te 300 zł na prześwietlenie w ASO.
Ten 2.0 nie ma przypadkiem mokrego rozrządu? Któraś z francuskich myśli technicznych u kolegi się tak zatarła w służbowym aucie, zwróć na to uwagę.
@dj_icek: "Jeżeli masz wydać dużo pieniędzy na używane auto, to kupuj tylko krajowe"

No spoko, spoko. Ale wiesz, że w takim przypadku jak ten, to 90-95% wystawionych aut może być tylko zza granicy? I druga sprawa, że niektórych wersji nie było na rynek PL. Trzecia kwestia, to można kupić zza granicy dobre auto, tylko trzeba zapłacić odpowiednio.
@Adam_Konarski_z_Katowic: Silnik pancerny, ponad 1.5 roku i jedynie cewki musiałem wymienić. Rozrząd Warto wymienić kompletem z KZFR. Aso Renówki działa sprawnie i możesz prześwietlić auta z całej Europy po Vinie. Patrzysz na coupe czy kombi ? Jak coś mogę odpowiedzieć na więcej pytań z autem.
@Lysi0: proszę pana, auto jest w kombi, 5 tysięcy km temu miał wymieniany rozrząd. Głównie zależy mi na zwróceniu uwsgi na szczegóły, których jestem nieświadomy. Nie za bardzo wiem na co zwrócić uwagę. Zwykle, jak jechałem ze znajomym na oględziny auta to patrzyliśmy czy nic nie cieknie, mierzenie lakieru, szyby, VIN, amortyzatory, felgi, układ hamulcowy, rdza. Tutaj samochód jest sprzedawany przez salon, który Sprowadza samochody. Wszystko wygląda ok. Stąd pytam co
@Adam_Konarski_z_Katowic: Jakie wyposażenie, bo często przy Navi nie ma możliwości podłączenie telefonu. Schowki w podłodze musza być suche, zdarza się ze odpływy są zablokowane. Tak samo odpływy z szyberdachu. Klimatyzacja po obu stronach powinna dmuchać ta samą temperatura, często się zdarza nieszczelny układ i powoduje to różnice pomiędzy strona kierowcy a pasażera. Wymieniony rozrząd razem z Kołem zmiennej fazy rozrządu ? Samo koło to koszt 1000 zł. Największa wada auta to
bo często przy Navi nie ma możliwości podłączenie telefonu


@Lysi0: proszę pana, nie ma nawigacji, co jest dla mnie plusem

Schowki w podłodze musza być suche, zdarza się ze odpływy są zablokowane


@Lysi0: zapamiętam, już jedno auto na moich oczach zjadła rdza.

Tak samo odpływy z szyberdachu.


@Lysi0: proszę pana, nie ma szyberdachu, na czym mi też zależało

Wymieniony rozrząd razem z Kołem zmiennej fazy rozrządu ?


@Lysi0:
Lepsza pod względem spalania. I to tyle :)


@piwakk: jeśli mówimy o kosztach utrzymania to trzeba doliczyć jeszcze turbo i dwumasę, czego w 1,6 nie ma. I pewnie większe hamulce z przodu ;)