Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie ciekawi przyszłość branży nieruchomości mBank podniósł marżę na kredytach hipotecznych, BNP Paribas ogranicza kredyty hipoteczne, a przed nami może być i upadek Getin Banku, a do całego problemu jeszcze rząd dolał oliwę do ognia wprowadzając wakacje kredytowe. Praktycznie sytuacja zmienia się z tygodnia na tydzień w jednym tygodniu myślisz, a będą dalsze wzrosty następnego o spadki idą, żeby w kolejnym stwierdzić, że ceny nieruchomości staną.

#kredythipoteczny #banki #nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziadolek1: xD tak, bank zrobi bilbordy i reklamy w tv żeby do wykopka dotarło że faktycznie wycofał ofertę.
Po prostu klienci którzy przyjdą do placówki zostaną odprawieni z kwitkiem.
  • Odpowiedz
@botereq: Banki nie będą udzielały kredytów to ceny betonowego złota pójdą do góry tylko xD
Zarabiam circa 12k netto na msc, ale widzę, że to g---o nie pieniądze, i coraz częściej myślę o emigracji z Polski.
  • Odpowiedz
@botereq: Nie no lepiej się ewakuować- myślę nad alternatywa. Czy w przypadku upadłości banku ludzie którzy mają na kontach kwotę mniejsza niż kwota bfg - mają wtedy pewność że nie stracą pieniędzy?
  • Odpowiedz
mBank podniósł marżę na kredytach hipotecznych


@botereq: ja jestem ciekaw jak to jest związane z lokatami na nowe środki w mBank gdzie lokata 3M jest na 4,5/4,8%. Czemu bank tak drogo zbiera pieniądze z rynku? mBank nigdy nie był skory do takich ofert. Czyżby nadchodziły kolejne regulacje dla banków i potrzebny był im kapitał? ...
  • Odpowiedz