Wpis z mikrobloga

Czy tylko dla mnie #truedetective jest przeciętny? Ot zwykły dobry serial, ale nic więcej. Ludzie wychwalają go jakby to było jakieś bóstwo, a mnie szczerze mówiąc nie porwał, żeby nie powiedzieć, że przez pierwsze 3/4 odcinki pierwszego sezonu byłem wręcz znudzony, jak już się rozkręcił to było trochę lepiej. Ogólnie jestem fanem seriali kryminalnych w których akcja rozkręca się bardzo pomału, a zwłaszcza skandynawskich, ale ten jakoś bardzo mnie nie porwał.
#seriale #filmy #netflix #hbogo #hbomax
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nerfipro174: nie, pewnie nie tylko dla Ciebie, natomiast raczej jesteś w mniejszości.
Dla mnie z kolei jest to serial wybitny (1. sezon oczywiście tylko) - ma ciekawy scenariusz, niesamowity klimat świata przedstawionego i genialna grę aktorska głównych bohaterów, pomiędzy którymi wyczuwa się chemię. Do tego realizacyjnie i technicznie stoi na bardzo wysokim poziomie.
Moje top 3 seriali.
  • Odpowiedz
@nerfipro174: Dla mnie świetny. Niestety końcówka pozostawia wiele do życzenia. Rozważania na temat wiary są bardzo dobrym i ważnym elementem tego sezonu, ale też nie podoba mi się puenta w przypadku rozważań Matthew McConaughey'a.
  • Odpowiedz