Wpis z mikrobloga

skoro są zobligowani ustawą, to normalne. Miałeś ostatnio na koncie jakieś podejrzane operacje?


@MostlyRenegade: pytałem rodziny i znajomych i nikt inny nie miał nic takiego. Nie mam żadnych wpływów poza pensją, okazjonalnie wpłacam wpłatomatem jakieś 200-300zł kilka razy do roku.
Co oni tam piszą o krypto?


@asdasdce2w: tylko tyle

Przez kryptoaktywa rozumiemy cyfrowe aktywa, których nie emituje i nie zabezpiecza bank centralny ani inny organ centralny. Należą do nich np. tokeny, kryptowaluty.
@renkaboga: a może właśnie o pensję chodzi?
Przelew normalnie z firmowego konta, czy od janusza, którym skarbówka się interesuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze możesz zadzwonić i zapytać, czy to rutynowa/randomowa ankieta, czy może coś ich zainteresowało?
Ogólnie rzecz biorąc, po wprowadzeniu tego prawa o przeciwdziałaniu prania pieniędzy i finansowania terroryzmu banki ściślej kontrolują klientów i operacje na kontach.
Przelew normalnie z firmowego konta, czy od janusza, którym skarbówka się interesuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MostlyRenegade: z firmowego konta, skarbówka nic nie kontroluje z tego co mi wiadomo. W sumie jak mi się bedzie nudziło to zadzwonię, albo jak uniemożliwi mi to korzystanie z usług, na razie mogę pominąć.
@MostlyRenegade: w ogóle w tej ankiecie te pytania o pracę są bardziej ogólne, nie ma nic o kwotach, tylko z grubsza o zatrudnienie i stanowisko. Może to Santander jest nadgorliwy i inne banki tych ankiet nie wysyłają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Daszekk:

wyslales ostatnio jakis przelew o podejrzanym tytule? Zwiazany np. z narkotykami, terroryzmem itd?


Nie xD ostatni prawdziwy przelew to OC w styczniu, poza tym same zakupy blikiem na allegro i Ali.