Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, czy ten Grubas z Speluny nie wziął Ćpunodolskiego m.in po to żeby go wydymać na siano. Tak, wiem, że nie odkryłem ameryki i że już temat pewnie był mielony na tagu.

I nie mam tu na myśli nabijania na nim siana na strimach Speluny.

Tak Arkadiuszek (zasrany) jest w Polsce poszukiwany za jakieś wyłudzenia kredytów, posługiwanie się fałszywymi (lub nawet cudzymi, ale nie jestem pewien) dokumentami żeby wyciągnąć kasę. Przecież Jajor ma tak wyżarty mózg, że on nawet nie ogarnia, że ma na koncie hajs. Kiedyś mówiono o kwocie 40k, ale obecnie nie ma już lajtów gdzie po 2k wpada i "no narazie będę kończył", z reklam podobno nic nie ma. Życie w Niemczech kosztuje, ale nie tak żeby się wyzerował.

Może jak projekty Arkadiuszka (zasranego) nie wypalą, to po prostu okradnie Ćpuna i go zostawi samego sobie. A sam ucieknie... choćby do innego miasta w Niemczech, skoro mimo bycia poszukiwanym (adres jest znany bo przyjmują paczki xD) nic mu się nie dzieje. Albo w sumie nawet mógłby zostać w tym samym miejscu, bo co Ćpun zrobi?

Tak czy owak, jednego jestem pewny w 100%. Że nawet jakby Suchodolski został wyczyszczony z kasy, to i tak po telefonie do Barneja czy Szympansa z Kleosina co był w Grecji i ma 300 koni mechanicznych, albo jeden albo drugi by po niego przyjechał. Oczywiście robiąc z tego lajta lajta lajta.

No narazie

#kononowicz #spelunatv #patostreamy
OnKujajor91 - Tak się zastanawiam, czy ten Grubas z Speluny nie wziął Ćpunodolskiego ...

źródło: comment_1653556991ztI0DMT5bG1biFucvYxtoX.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: sam sradeczek mu kradł kasę jednak major miał to w dupie bo wolał ćpać i tak już kasa ukradziona została u rudego.
Co do speluny nie wiadomo czy mają dostęp do szczurzego konta.
Każdy na spelunie miał problemy z prawem za pobicia, kradzieże i wyłudzenia.
  • Odpowiedz
@GoopyaPeezda: Robią lajty z kanału Szczura, więc musieli go przejąć. Tylko jak, skoro Słaaaawek wszystko ma ustawione z dwustopniowym zabezpieczeniem itd. Nie da się tak po prostu zmienić hasła i tyle.

Jadą po Sławeczku, ale myślę ile w tym prawdy a ile blefu. #!$%@? już wie o co w tym chodzi
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: Kanały suchodolskiego są pod opieką prezesa arkadiusza, po przyjeździe do Niemiec, wojtek zarządal od Sławka haseł i loginów, prezes również wyczyścił laptopa i telefon suchemu, na dzień dzisiejszy Sławomir nie ma żadnego dostępu zdalnego do ping ponga. Z tym listem gończym ponoć jest już wyjaśnione i wszystko ok, byl w ambasadzie wyjaśniać.
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: Profity z suchodolskiego arek prezes ma, zauważ jak podskoczyły wyświetlenia, zgarnia po pare tysiaków z lajtow teraz jeszcze gala mma, boss to nie Caritas i nie pozwoliłby sobie na wywalanie kasy w kibel, ćpunek mieszka u niego także dodatkowo za miejscówkę nie płaci. Suchodolski jest całkowicie zależny od swojego pańcia, to pańcio decyduje kiedy Wojtuś wyjdzie na spacerek, kiedy na zakupy i kiedy wróci do polski. Krecik nawet mówił
  • Odpowiedz