Wpis z mikrobloga

Ta cała afera z Ukrainkami i polkami będzie miała pozytywne rezultaty. Wzrosną nastroje nacjonalistyczne( oczywiście każda się będzie od tego słowa odżegnywać) co doprowadzi do wzrostu notowań mojej ulubionej partii- Konfederacji. Z kolorowo wlosych alternatywrek z mózgiem wypchanym lewicowa propaganda saczona za pomocą netlixa, staną się bardziej konserwatywkami-obiektami westchnien wszystkich prawicowych heteroseksualnych samców alfa(wyborców konfederacji). W dodatku polki poczują konkurencję i obniża wymagania, ponieważ no nie miejmy złudzeń, Ukrainki są dużo ładniejsze od naszych rodaczek. #ukraina #ukrainki #p0lka #p0lki #rozowepaski #przemyslenia #przemysleniazdupy #konfederacja
  • 35
@M4rcinS: Korwin oczywiście momentami bardzie szkodzi, ale wywalenie go poskutkuje odpływem paru procent z tejże partii, która to partia jest, jak już wcześniej wspomniałem, najbardziej zajebista partia polityczna w historii Polski,(na równi z OZN)
@M4rcinS: Korwin oczywiście momentami bardzie szkodzi, ale wywalenie go poskutkuje odpływem paru procent z tejże partii, która to partia jest, jak już wcześniej wspomniałem, najbardziej zajebista partia polityczna w historii Polski,(na równi z OZN)


@zdzislawspanialy: Oczywiście ( ͡º ͜ʖ͡º)
@plantpower: tutaj się z kolegą nie zgodzę. Widziałem półki, widziałem Ukrainki, średnio tamte ze wschodu są ladniejsze()() chociaż wiadomo Wołyń i te sprawy, polska dla Polaków, więc trzeba się z polka ohajtac