Wpis z mikrobloga

Ostatnio zauważyłem na wykopie nowy tag #antynatalizm i ciekaw jestem co o nim sądzicie.

Zapraszam do głosowania:

#przegryw #antynatalizm i dla zasięgu #neuropa #4konserwy #ankieta bo ciekaw jestem jak do tego podchodzą ludzie o różnych poglądach.

Czy antynatalizm jest odpryskiem przegrywu?

  • tak 21.4% (54)
  • nie 72.2% (182)
  • to praktycznie to samo 6.3% (16)

Oddanych głosów: 252

  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paul772: Znam, ale wiem do czego zmierzasz. Więc założmy że nie. W naszym przypadku mamy czlowieka który został do czegoś "zmuszony" a przynajmniej do tagiego wniosku doszedł na pewnym etapie życia i nic z tym nie robi bo pomimo wszystko woli obecny stan rzeczy od rozwiązania jednocześnie postulując za owym rozwiązanie dla innych
  • Odpowiedz
Więc założmy że nie. W naszym przypadku mamy czlowieka który został do czegoś "zmuszony" a przynajmniej do tagiego wniosku doszedł na pewnym etapie życia i nic z tym nie robi bo pomimo wszystko woli obecny stan rzeczy od rozwiązania jednocześnie postulując za owym rozwiązanie dla innych


@Towarzysz_Moskvin: wiesz go to jest argument ad hominem? To jest wlasnie to co tutaj napisałeś
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom: a ty co, Majka Jezowska jesteś czy co, że wszystkie dzieci nasze są? To są kwestie pomiędzy konkretnymi osobami - konkretnymi rodzicami a konkretnym dzieckiem. Tobie nic do tego, chyba ze sam zainteresowany poprosi cie o jakikolwiek komentarz. Ubzdurałeś sobie ze masz cokolwiek znaczącego do powiedzenia w sprawach, które nie dotyczą już TWOJEJ własnej prokreacji.

nienawisc


Doprawdy (pic
ciemnienie - @kopawdupeswiniom: a ty co, Majka Jezowska jesteś czy co, że wszystkie d...

źródło: comment_1653594277DKheSqSCaAcZq1wLuB1q6t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Wstawiasz opinię Pana Undera? Zacytuję ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

opinia. Po prostu to postawa specyficznej grupy ludzi, do której mają pełne prawo, poki nie zaczynają z tym wchodzić tam, gdzie ich się nie prosi. Z czym ty masz tu problem? Xd
  • Odpowiedz
@Zerero: niestety, ta wypowiedź nie wypełnia założenia zaczynającego się od "póki". Za to także została wymoderowana z serwisu wykop.pl, podobnie jak kolejne opinie w takim tonie.

Następny raz udowadniasz, że nie umiesz czytać.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Pisał na tagu nie widzę problemu. . Gratulacje za wejście na tag (gdzie nikt cię nie prosił) i zreportowanie wpisu. Gdyby napisał ładniejszymi słowami, to by opinia została.
  • Odpowiedz
@Zerero: następny który uważa, że jak ktoś otaguje zwykła mowe nienawiści i nieodpowiednie teści, to nie ma sprawy. Brawo, ale to tak nie działa.

Regulamin wykopu to Biblia na wykopie, nie wiem z czym tu dyskutować, wpis został usunięty ponieważ go łamał.

Proszę pana, tag jest otwarty dla każdego, to nie jest zamknięta grupa tematyczna.

To niech pisze ładniejszymi słowami, obawiam się tylko że to bardzo trudne dla kogoś kto
  • Odpowiedz
@Zerero: i trochę śmieszne jest to twierdzenie, ze nikt mnie nie zaprosił. Zaprosił mnie HAL9000 wkrecajac się z antynatalizmem, tam gdzie nikt go nie prosił o zdanie, czyli we wpisie o dzieciach ( ͡º ͜ʖ͡º) Wychodzicie ze swoją wiar... filozofia do ludzi to czego się spodziewacie?
  • Odpowiedz
@ciemnienie

a ty co, Majka Jezowska jesteś czy co, że wszystkie dzieci nasze są? To są kwestie pomiędzy konkretnymi osobami - konkretnymi rodzicami a konkretnym dzieckiem.


Ty masz problemy z rozumieniem i wyobraźnią. To nie jest intymna sprawa, ponieważ efekt tej intymności będzie za ileś tam lat chodził po ulicach.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin:
Na wszystkie Twoje bzdurne zarzuty już inny odpowiedzieli, albo były na nie odpowiedzi milion razy na tagu, szkoda mojego czasu na kolejną walkę z chochołami pro-natalistów. Poczytaj o antynataliźmie, przejrzyj tag, i dopiero zadawaj pytania, wałkowanie setny raz tego samego to strata czasu.
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom: i co z tego, że będzie chodził po ulicy? Człowiek chodzi po ulicy, wykopek-antynatal go widzi i uważa, że moze przyczepic się do decyzji jego rodziców, jego rodziny i ustawiać każdego wedle swojego widzimisie, nawet jeśli nikt go nie pytał o zdanie i każdy ma jego upierdliwa opinie gdzieś.

Myślisz, że kim ty jesteś ze roscisz sobie jakieś prawa?
  • Odpowiedz
@ciemnienie

i co z tego, że będzie chodził po ulicy?


No to z tego, że to nie jest intymne - rozmnożenie się. Jak chcesz zachować intymność tego? Będziesz trzymać dziecko w piwnicy dopóki nie umrzesz i ktoś je nie znajdzie po latach. Były takie przypadki xD
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela:

Na wszystkie Twoje bzdurne zarzuty już inny odpowiedzieli, albo były na nie odpowiedzi milion razy na tagu, szkoda mojego czasu na kolejną walkę z chochołami pro-natalistów.


A to zabawne że ci nagle czasu szkoda po kilkunastu postach w których na moje pytania jedyne co byłeś w stanie wyprodukować to coraz głupsze historyjki walące w chochoły. Czego my tu nie mieliśmy: Stalin, Fritzl, zamykanie w pokojach z gwałcicielami, piractwo drogowe. Jak reszta tagu przedstawia podobny poziom to chyba raczej sobie odpuszcze. ( ͡°
  • Odpowiedz