Wpis z mikrobloga

@Loraw_Alytjok69 to się przynajmniej najadłeś porządnie. Ja do 3 w nocy oglądałem jakieś parogodzinne recenzje starych gier po angielsku a o 7 jechałem ze starym na osiedle oskarków deweloperskich malować ławki i jakiś gość mnie #!$%@?ł, że mu dzień dobry nie powiedziałem, #!$%@? typ i w sumie go olałem ale niesmak pozostał. Tak to jest jak się wychodzi do ludzi
@Tata_Kasi: nie wybrałem tego. Mam spore problemy psychiczne z którymi nie potrafię normalnie żyć, choć ostatnio próbuje się leczyć.

@ymkzz: jeśli to co mówi o sobie Mariusz jest prawda to jest książkowym przykładem MGTOW, ale z jego stanem konta mógłbym być uważany za przegrywa i też nie miałbym z tym najmniejszego problemu...
mój dzień to również nie jest scenariusz filmu akcji ani nawet telenowela, zwykły dzień ot taki jak Twój. I tak leci dzień po dniu, upływa mi na codziennych czynnościach, które może i są nudne ale mnie cieszą, postaraj się to docenić co masz. Też Lubię pospać, popracować w domu, potem ogarnąć chatę, zrobić jedzenie, wyjść na spacer (za to nie lubię telewizji - jakoś źle na mnie działa i na elektronikę robię