Wpis z mikrobloga

Według badań wszystkie kobiety niezależnie od rasy najbardziej pożądają białych mężczyzn - biali mężczyźni są najbardziej atrakcyjni i pożądani.
Czarni i Azjatyccy mężczyźni są najmniej atrakcyjni, a wręcz budzą obrzydzenie - tylko polska jest #!$%@? wyjątkiem gdzie byle random z afryki ma darmowy burdel xD p0lki jak ja wami #!$%@? gardzę.

#blackpill #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 27
  • Odpowiedz
Masz pierwsze z brzegu, moze umiesz angielski


@Pepega: Attractiveness specifically was greater for Black male faces than White male faces and among mixed-race faces.
Blackness correlated with increased attractiveness
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AgentGRU: Warto dodać, że jako białych kwalifikuje się w tych badaniach raczej Germanów czy innych Anglosasow. Nie Słowian ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mieszkam w Niemczech od dawna, i z tego co zauważyłem to ładne murzynki często mają białych facetów.
Czarni faceci z ZADBANYMI białymi kobietami to bardziej taki top topów. Z reguły z czarnymi widać jednak ulane patuski
  • Odpowiedz
@erni13: Ogólnie rzecz biorąc to Słowianie są brzydcy. A czym bardziej czyści Słowianie tym gorzej.
Gdzieś kiedyś czytałem o podziale Słowian z południa gdzie chyba za najprzystojniejszych byli uznawani Słoweńcy bo wymieszani z Austriakami i Chorwaci z wybrzeża Dalmacji z racji miksu z Włochami (wenecjanami). Najgorzej wychodzili Serbowie i Bułgarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie rzecz biorąc to Polacy tez są mało atrakcyjni. Nie mówie tu o
  • Odpowiedz