Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Mirki,

Wam też wzrosło OC o 300 procent? XD
Prawko mam od 2019, auto zarejestrowane na siebie od 2021 dokładnie 0 szkód spowodowantch przeze mnie, jedna stłuczkę gdzie kierowca był ktoś inny a sam brałem udział w dwóch kolizjach jako poszkodowany. I jak jako świeżak płaciłem 2k za oc i nnw a teraz zapłaciłem 1.5k to dlaczego do wuja jak sprawdziłem w mubi to nagle najtańsze gownoc dla mnie kosztuje 5 tys zł XD a najtańsze z AC to 10k XD

Jak wam się nudzi to możecie sprawdzić czy wam też wzrosło ( ͜͡ʖ ͡€)

#oc #samochody #zlodzieje #wypadek #p0lska #ac #nnw #ubezpieczenia
marik669 - Mirki,

Wam też wzrosło OC o 300 procent? XD
Prawko mam od 2019, auto zare...

źródło: comment_1653455448dIPX7T6NtHecPDEOYbkrBH.jpg

Pobierz
  • 45
@xBARTEXx: Z tym kierowcą to jest różnie, bo tak jego dane trafiają do UFG jako sprawca szkody, ale niektóre firmy tego nie liczą i sprawdzają tylko historię aut których był właścicielem.

Np na Axa wychodziło taniej kupując bezpośrednio.


@efek: bzdura, żaden pośrednik sobie na to nie pozwoli, zresztą w umowach mają jasne zapisy, że składka nie może się różnić niezależnie gdzie się kupuje, różnica musiała wynikać ze złego wprowadzenia danych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Np na Axa wychodziło taniej kupując bezpośrednio.


@efek: bzdura, żaden pośrednik sobie na to nie pozwoli, zresztą w umowach mają jasne zapisy, że składka nie może się różnić niezależnie gdzie się kupuje, różnica musiała wynikać ze złego wprowadzenia danych.

@sayanek
Ehe, raz się wybrałem osobiście do jednego z większych pośredników i od razu powiedziałem jaką cenę mi daje Link4 bezpośrednio, to u niego była wyższa i powiedział żebym brał od nich