Wpis z mikrobloga

@arsen-zujew: to Ty jesteś tym gościem co ciągle wróżył ten delisting i się doczekać nie może? :P Bo już nie pamiętam. Do trupa to jeszcze daleko. Wish zachowuje sie tak samo jak ROOT, co by się nie działo. To jakieś grubymi nićmi szyte wszystko. Ja tego nie sprzedaje, bo już nie ma co zbierać, a poza tym jakoś wciąż wierzę, że zaczną te wyniki poprawiać
Co do mądrych ludzi to np.
@FxJerzy: ja mam 2 służbowe i 1 prywatny i jadę na tych kuponach dostępnych o pełnych godzinach dla wszystkich. Jak chce Ci się bawić w te dla nowych to musisz startery porejestrować i wsadzać je do czystych telefonów (po resecie do fabrycznych) i najlepiej nie łączyć się z domowym wifi tylko z pakietu jechać wtedy wszystko będzie przełazić.
Ja tego nie sprzedaje, bo już nie ma co zbierać, a poza tym jakoś wciąż wierzę, że zaczną te wyniki poprawiać


@evilonep: Jak odpisałeś całość kasy na straty to weź to sprzedaj i te kilka k postaw na coś ryzykownego, ale prawdopodobnego.
@Filipterka25: Tak szczerze to liczę, że jeszcze coś zaprezentują sensownego. W czerwcu ma być rebranding i może będzie jakiś efekt wow. Ja to generalnie wziąłem długoterminowo, ale nie będę ukrywać, że takiego ciosu się nie spodziewałem :P