Wpis z mikrobloga

Wrzuciłem taką samą ankiete na jedną z plibkowych grup

Co Wy sądzicie, na kogo byście zagłosowali jakby wybory były teraz? Pytanie tylko do libertarian/liberałów.

#neuropa #wybory #polityka #konfederacja #wolnosc #wolnosciowcy #akap #libertarianizm #ekonomia #wolnosc #partialibertarianska #jbwa #korwin

Na kogo byś zagłosował?

  • KORWiN 11.6% (24)
  • Wolnościowcy 9.7% (20)
  • Libertarianie (lub inna partia spoza Konfederacji) 15.5% (32)
  • PO (lub Hołownia/.N czy inna spowinowacona partia) 59.9% (124)
  • Ktoś inny (komentarz) 3.4% (7)

Oddanych głosów: 207

  • 43
@renkaboga: ponieważ nadal wybór tego na kogo głosujemy w Konfederacji ma znaczenie.

Jest to ważne by wiedzieć jak ludzkie opinie polityczne się zmieniają, powtórzę pytanie za jakiś czas i przed samymi wyborami, po wyborach zrobię zestawienie i wyciągniemy wspólnie jakieś wnioski
Bo op to Korwinista i ,,Wolnościowej" w zależności od sytuacji, a pomiędzy partiami PO, N. Polska 2050 nie widzi różnicy, bo według niego to lewactwo.


@Ordo_Publius:

1. Korwinista, Kuc - nie jestem pedolibkiem, nie ma różnych sytuacji
2. Badam nastroje między różnymi opcjami politycznymi które są +/- oczywiste dla libertarian
3. Tak, PO/.N i Hołownia to jest jedna partia i mogłaby się nazywać TVN byłoby prościej.
Ankieta zmanipulowana, konfederacja rozdzielona na dwa punkty.


@NoJakNieJakTak: bo to nie jest ankieta wyborcza tylko ankieta ogólnego myślenia ludzi którzy uważają się za libertarian. Pisałem to kilka razy. Napisze jeszcze kilka to może zrozumiesz.

Z Lisem?


@bastek66: Nie, Lis jest za bardzo pro-niemiecki i nie kocha bezgranicznie Ukrainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12 minut od dodania wpisu i ile usuniętych niewygodnych komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DolinaRosdupy: i czarna lista się zapełnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w ankiecie zapomniałeś o rurrrrkowcu i jego Wolnych Składkach, który smolił cholewki do SLD, Korwina i PO. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3stko: ująłem go w Libertarianach i innych tego typu partiach. Dla mnie to
@sorek: @L3stko: ok bez żadnego trollingu się spytam

jaki ma sens istnienie tego tworu, skoro ma być w konfederacja,
Nadal Korwin i Bosak nadają to tej partii, którą jest na kursie poniżej progu wyborczego, jeszcze duża pewność jest taka że listy wyborcze będą tak skonstruowane że narodowcy będą mieli z 60% miejsc mimo 2% poparcia.

Jeśli ,,wolnościowcy" chcieli by byc autentyczni, to powinni odejść z konfederacji i startować osobno
jaki ma sens istnienie tego tworu, skoro ma być w konfederacja,


@Lukardio: taki, że Konfederacja to konglomerat. W ramach jednego parlamentarnego ugrupowania są cztery frakcje, które łączy wspólna idea a różnią się co do szczegółów.

Podobnie masz w PiS, KO i w Lewicy.
Nadal Korwin i Bosak nadają to tej partii, którą jest na kursie poniżej progu wyborczego, jeszcze duża pewność jest taka że listy wyborcze będą tak skonstruowane że narodowcy będą mieli z 60% miejsc mimo 2% poparcia.


@Lukardio: raczej wątpię, chyba że Wolnościowcy będą chcieli zaszkodzić KORWiN i na tym Ruch Narodowy skorzysta. Rozkład RN-Wolnościowcy jest dokładnie taki jak wcześniej.

Jeśli ,,wolnościowcy" chcieli by byc autentyczni, to powinni odejść z konfederacji i