Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #blackpill i może trochę też do #przegryw

Jaka jest dla was definicja p0lki i co byście zmienili w aplikacjach randkowych, żeby korzystanie z nich było dla was mniej frustrujace. Pamiętajcie, że na takim tinderze jest zdecydowanie mniej kobiet niż mężczyzn.

Oczekuję realistycznych rozwiązań i poważnej rozmowy

#pytanie #pytaniedoniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lki #tinder #badoo
  • 26
@matkobossco: jeśli mogę się podpiąć pod temat (bo z żadnym z dwóch pierwszych tagów się nie identyfikuję)- to zmniejszyłbym liczbę dziennych lajków do 10 i maksymalną liczbę posiadanych par do 5. W ten sposób dawałoby się polubienia tylko osobom, które się NAPRAWDĘ podobają (a co za tym idzie ograniczyłoby trochę przytłaczającą liczbę polubień jakie dostają kobiety), a na dodatek ograniczyło kolekcjonowanie par (to jest naprawdę nieprzyjemne jak do kogoś piszę i
@matkobossco: Szczerze to nie wiem co tam można zmienić. Robiłem rożne eksperymenty na tinder i badoo. Zakładając konto ładnej laski masz lajki dosłownie w sekunde od założenia konta i nie jest to żadne wyolbrzymienie, kto tak robił to wie. Zakładając natomiast konto faceta 6.5/10 masz może w 24h tyle lajków co laska w 10 minut. Te apki mają po prostu doić kase z chłopów. Faktycznie jak sobie boosta kupisz to przez
@Balcerek5112: to, że Tinder chce kasy za swoją działalność to akurat nie jest jakiś ogromny problem- w końcu to nie jest organizacja non-profit, a już dawno się utarło, że "kobiety wchodzą gratis". Wszyscy mamy zakodowane, że to facet podbija do kobiety, a nie na odwrót- tylko to nie jest szczególnie uczciwy układ w świecie gdzie mamy równouprawnienie. Ja na przykład niezbyt chcę te boosty kupować (chociaż nie jest to dla mnie
@Balcerek5112: Dokładnie, już sam model biznesowy nie pozwala temu działać normalnie. Gdyby to działało za dobrze za darmo to by nie zarabiali, a jak mają zarabiać, to algorytm musi być totalną #!$%@?ą dla większości użytkowników, czyli przeciętnych i brzydkich chłopów, którzy i bez tego mieliby ciężko. Oni mają kupować premium, boosty i inne syfy, reszta nie ma znaczenia, bo witaminki i tak organicznie się przebiją, jako, że desperatów w opór, a
@CalderX: losowość w kolejności wyświetlania sprawiłaby, że najlepszą taktyką byłoby właśnie rzucanie polubieniami we wszystko co się nawinie i odsiewanie tych, którzy się trafią.

Tu by trzeba było aplikacji tworzonej bez nakierowania na zysk (dlatego sporo ludzi lubi FB Randki- na razie nic nie kosztują i od razu widać polubienia- ale też można nimi rzucać bez konsekwencji). Sam nie wierzę, że to mówię, ale może coś stworzonego i utrzymywanego przez państwo?
@matkobossco p0lka: Zarozumiała, z wysokim ego przedstawicielka płci żeńskiej.
Nie wykazuję oznak empatii, potencjalnych partnerów poszukuje kierując się zasobnością portfela oraz wartością genetyczną.
Nie zna lojalności ani romantyzmu, wszelkie oznaki słabości partnera zmuszają ją do poszukiwania nowego "egzemplarza".

Co do portali randkowych.. po prostu był je zablokował i skupił się na systemowym integrowaniu ludzi w realnym życiu.
zakaz linków/nazw insta itp.


@ToksycznySocjopata: skąd. Ta nienawiść niebieskich do Instagrama oprócz tego że ktoś chce nabić sobie obserwujących? Wchodzisz na taki profil widzisz dziewczyne jak wygląda co lubi gdzie była możesz wywnioskować wiele rzeczy poglądy styl ubierania się figurę zainteresowania nawet. Ja bym chętnie z tego korzystała jakby mężczyźni podawali od razu by się mozno było przekonać na podstawie zdjęć i tego kogo obserwuje z jakim typem człowieka ma się
@konopiapolska: wydaje mi się, że rozumiem twój punkt widzenia jeżeli chodzi o wspólne kolacje. Jeżeli kobieta chciałaby sama z siebie zapłacić za kolację dla dwojga to spoko, ale nikt nie powinien od niej tego wymagać. Podobnie, kobieta nie powinna wymagać, że to facet zapłaci za kolację