Wpis z mikrobloga

@noisy: ?! Przecież to w c--j jak za nic nie robienie! Ale zakladam ze zyski sa poki co czysto hipotetyczne bo sprzedaz na szersza skale jest niemozliwa? Czy tez popyt istnieje?
  • Odpowiedz
@lazynmb: na giełdzie https://coinedup.com/OrderBook?market=DOGE&base=BTC jest (jak na szybko policzyłem) obecnie zleceń kupna na kwotę 13 BTC, co przy obecnej cenie BTC/PLN (2650) daje kwotę 34 263 zł. To jest zaledwie kwota wystawionych zleceń. Natomiast fakt jest taki, że ludzie nie trzymają pieniędzy na giełdzie, bo to nie bezpieczne, gdyby na przykład im się hackerzy tam wpakowali, więc ludzie trzymają w portfelach a na giełdę przelewają tylko jak chcą kupić/sprzedać.
  • Odpowiedz
@noisy: Czyli co? Zyla zlota wreszcie na wykopie? :D Duzo j-----a jest z ustawieniem tego calego softu? Widzialem wczoraj poradnik na glownej, ale pytam tak od praktycznej strony.
  • Odpowiedz
@lazynmb: w 100% to go nie czytałem, bo już wcześniej kopałem LTC i FTC, które kopało się tak samo... (tylko adres kopalni trzeba było zmienić), ale tamten wyglądał ok.
  • Odpowiedz
Dogecoin to tylko zabawka, jest ich ponad 5000 razy więcej niż BTC (100kk), więc nigdy nie osiągną dużej wartości, ich glównym celem jest popularyzacja kryptowalut, kiedy ludzie zrozumieją ich działanie, "przesiądą się" na poważne projekty takie jak BTC, LTC, XPM, PPC.


@TheHouseAlwaysWins: No i? Nawet jakby 1 Doge z racji że jest go 5000x więcej był 5000x mniej wart niż BTC - czyli obecnie 0.18$ to bym się osrał ze
  • Odpowiedz