Wpis z mikrobloga

@Tonaltzintli: Co do wczorajszych świadków
1. Gościu od rąk, faktycznie jedyny ekspert który wg mnie poważnie podważył zeznania depp'a, nie mniej jednak jak to się stało nie zmienia faktu że palec został #!$%@?
2. Świr który ma mnóstwo negatywnych opinii od swoich pacjentów w internecie
3. Typiara która ma się za eksperta porównuje karierę amber do różnych osób nie znając karier właśnie tych osób

Wydaje mi się że strona amber chce
@wewryman: Nie zgodzę się. Uważam, że kobieta na końcu wypadła najlepiej. Czy to znaczy, że dobrze? Nie powiedziałbym. Po prostu nie dała się zagiąć, czy wyprowadzić z równowagi odpierała ataki, myślę, że złapała jakiś pozytywny kontakt/odbiór z ławą i ogólnie salą. Poza tym też sam cross był rozwleczony przez Dennisona.

A gościowi od rąk wytknięto już na starcie dwa rażące błędy w analizie (ręka nie leżała płasko + butelka nie opadła
@KeyserSoze87: ja nie mówie że nie wypadała najlepiej, ale nadal porównywanie amber do innych aktorów którzy występowali w większych produkcjach zanim rozpoczęli występowanie w filmach z superbohaterami jest bez sensu. Szczególnie że ona porównała ich wzrost płac, samo porównanie do Jasona, on gra główną postać bez niego praktycznie filmu nie będzie, a amber gra tylko postać poboczną bez której jak widać nie ma problemu film wypuścić, to oczywiście że mu stawka
@wewryman: Skupiasz się na ocenie merytorycznej i tutaj masz rację, ale ja oceniam bardziej aspekt hmm wrażeniowy? Gość od ręki dostał w kilku miejscach szach+mat, o doktorze Gargamelu to szkoda nawet strzępić ryja. A ona nie wycofywała się, Dennison jakoś nie umiał osaczyć jej i strasznie rozciągnął tego crossa - na czym najwyraźniej zależało teamowi Deppa (wcześniej pytali o wcześniejsze zakończenie, żeby dokończyć dzisiaj, na co sędzia się nie zgodził).