Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio byłem na spierdotripie w stolicy i obserwowałem normictwo. Nie wiem gdzie wy wydzicie tych chadów z julkami. Prawie wszystkie latały po mieście z koleżankami. Widziałem też sporo naprawdę niezbyt atrakcyjnych i nie za wysokich normików z różowymi looksmatchami, a czasami nawet wyżej. Wcale nie rzadkim widokiem jest zobaczyć parę podobnego wzrostu (okolice 170-175). Widziałem nawet takich znacznie poniżej 170, ale to już rzadkość. Prawdą jest natomiast, że karlice chyba najbardziej patrzą na wzrost. Wzrostaki 190+ najczęściej byli właśnie z takimi, jednak nie są oni tak liczni, jak się niektórym wydaje. Z waszych opowiadań wynika, że średni wzrost zoomerów to w stolicy to 190 xD. Te obserwacje to kolejne potwierdzenie, że nie doceniacie tutaj wagi nie bycia #!$%@? i posiadania normickich znajomych. Jestem pewien, że spora liczba tych normanów dostała by tu notę it's over. Na pic rel przykład jak wyglądają niektóre normiki widziane z różowymi. Chyba nie nazwiecie go "oskarkiem", ani tym bardziej chadem. Większość jest trochę bardziej zadbana od niego, ale nadal nie jest to poziom 6+, a tacy trochę mniej atrakcyjni też się zdarzają. Jestem pewien, że częś tagu go mogguje. Tak samo ze wzrostem. Ci co mają 175, albo 180 i płaczą, że są karłami mają nieźle nasrane skoro nawet niźsi nie są straceni xD

#blackpill #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #tinder #przegryw #wzrost #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628bba41868902a0ec41f4b8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ostatnio byłem na spierdotripie w s...

źródło: comment_1653339732xV2D6ALwn2QdrPqfV0LgbM.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NoHejCoTam:
@AnonimoweMirkoWyznania:

Uważacie nagle że na wzrost dziewczyny nie patrzą bo ktoś przeszedł się po stolicy i wszystko mu wygląda na gitez? Jesteście naiwni jak dzieci wyciągając ogólne wnioski na podstawie przechadzki Wiadomo że trzeba wychodzić ale nie o sam wzrost i p@delenie o nim czy kłopoty mentalne po stronie faceta chodzi czy też że może one tworzą psychikę dziewczyn w PL.

Ile dziewczyn ma p@zdzie tworzenie rodziny i rozwalone ego tinderami ? Ich nikt innymi normalnymi z palca nie zastąpi Nawet jeśli wziąć pod uwagę ilość singli czyli około 1/3 25-35lv to kawał populacji facetów nawet jakby skakała na fiucie to nie znajdzie normalnej dziewczyn bo ich tyle nie ma na rynku w kraju i albo znajdzie sobie normalną za granicą albo skończy z nerwicą w związku albo rozwodem i alimentami na plecach a najlepiej być samemu niż wredną/toksyczną/leniwą/gold diggerką itd
  • Odpowiedz
OstryNarrator: @panjandzban : przecież to nie ja tylko randomowe zdjęcie z neta xD

Spoko ryjec co ty chcesz, żadnych deformacji, spoko oczy, ładne włoski

przecież to oski


@dizzy126 @Pioter_Polanski : z wad: oczy mają NCT, szczęce brakuje ostrości i szerokości, niskie fwhr, do tego słaby zarost i nieestetyczna fryzura. Nadal mógłby być oskarkiem, ale musiałby mieć harmonię. NIestety ona też leży, głównie przez brzydki nos. Imo gość jest trochę poniżej przeciętnej. Jeśli to jest oski, to dajcie przykład typowego przegrywa według was. Tylko ma nie być gruby i bez przemceli, blackops2celi i innych, bo tacy ludzie są jeszcze rzadsi niż chady. Pic rel to typowe oskarki, lecz teraz inaczej się ubierają. Ogólnie oskarek to słabe pojęcie, bo obejmuje zarówno takich lekko ponadprzeciętnych, jak i pretty boyów pokroju chico z niesamowitą harmonią. Może @BlackpillRAW
AnonimoweMirkoWyznania - OstryNarrator: @panjandzban : przecież to nie ja tylko rando...

źródło: comment_1653346969ElnVNeQ6kTWhVcc2ROyTtH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NoHejCoTam: Ale sprawdzałeś np na kursach tańca i tym podobnych zajęciach jacy faceci nie mają dziewczyny? Dałeś dowód anegdotyczny i uważasz że dobrze Chyba nie dotarło do Ciebie że jak dziewczyna chodzi z kimś swojego wzrostu i zahaczy się o wyższego to najczęściej rzuca pierwszego i przełącza się na kolejnego Tak to działa.
  • Odpowiedz
Na pewno w bardzo złej sytuacji są Ci w jakichś dolnych 10% jeśli chodzi o wzrost. Tacy faceci przykładowo 160-165 mogą mieć duży problem ze znalezieniem dziewczyny, nie oszukujemy się.


@NoHejCoTam: <~170 No jest dowód, parę lat chodzę na kursy tańce i zdążyłem się napatrzeć kto w kółko wraca, a kto jednych zajęć ma atencję. Aa i takich facetów jest sporo więcej bo nie jest mały ułamek społeczeństwa
  • Odpowiedz
Tacy faceci przykładowo 160-165 mogą mieć duży problem ze znalezieniem dziewczyny


@navaare: Nie mogą tylko mają. Mam tyle wzrostu i zainteresowania ze strony kobiet po prostu nie ma. Co do reszty to zgoda. Wykopki przedstawiają problem wzrostu w karykaturalny sposób, chociaż dramatyczna sytuacja pojawia się dopiero w przydziale o którym piszesz.
  • Odpowiedz