Wpis z mikrobloga

Elo benc, przypominam o jedynej zarejestrowanej zbiórce dla wykopków z tagu bonzo. Na ten moment mamy:
- 52 tys złotych (przeważnie w nowych banknotach)
- 12.48 USD
- 4 Smartłocze Apple, dwa huawei, 10 od Samsunga
- Laptop i krzesło gamingowe
- BMW od @AnalnyNiszczyciel
- dwa tablety iPad Pro
- tony innych elektrodobr, ale musimy zatrudnić kogoś żeby posortował

Z wydatków zbiórki:
- musieliśmy kupić sejf za 12 tys złotych, żeby przetrzymywać to wszystko w bezpiecznych warunkach
- Notariusz kosztował 10 tys złotych, musimy mieć pewność ze wszystko trafi do małej Amelinki, żeby poszła do przodu, a nie do tylu jak meliny

*Pozdrawiam wszystkich darczyńców

#bonzo #gnik #uszatylump #uszatypigmej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach