Wpis z mikrobloga

Z salda na koncie nie da się opłacić pakietu, z którego korzystasz XD
A jak doładujesz przez opcję doładuj w apce i wybierzesz pakiet z którego korzystasz to ważność pakietu nie przedłuży się o miesiąc od daty końca ważności pakietu tylko o miesiąc od momentu doładowania. W efekcie zapłaciłem za pakiet 2 tygodnie przed czasem i pakiet przedłużył się o 2 tygodnie zamiast o miesiąc XD

Jak może nie być tak podstawowej opcji jak doładowanie konta na zapas na miesiąc albo kilka, Ragnar się w grobie przewraca jak to widzi XD

#dobrazmiana to to nie była XD

#mobilevikings
  • 3
ważność pakietu nie przedłuży się o miesiąc od daty końca ważności pakietu tylko o miesiąc od momentu doładowania. W efekcie zapłaciłem za pakiet 2 tygodnie przed czasem i pakiet przedłużył się o 2 tygodnie zamiast o miesiąc


@ag3nt: również po ostatnich wcześniejszych doładowaniach to zauważyłem. Będę się kontaktował z supportem, bo sumując wszystkie miesiące kiedy płaciłem wcześniej, nagromadziło się już trochę dni. Byłem przekonany, że po doładowaniu konta, kolejny okres rozpoczyna
@hariboo: Ja na szczęście to zauważyłem, a też chciałem już sobie na kilka miesięcy do przodu wykupić ten pakiet, żeby chociaż na wakacje mieć spokój. Było to jeszcze doładowanie za połowę ceny dla nowych to mi nie szkoda, akurat 12,50 za 2 tygodnie XD Mi support napisał jedynie tyle, że mogę podpiąć kartę, więc no, raczej będzie szybki skok za burtę i ewakuacja do innej sieci.