Wpis z mikrobloga

@anonke123: Ale jak? Na czym taka praca dyplomowa w ogóle polega? Kurna, ja mam 3. Zawsze to było tak, że trzeba coś w labie zrobić i to potem opisać + jakąś teorię, że to niby jest robione po coś. A tutaj o co chodzi? Stwierdzasz, że się studia kończą i trzeba pracę machnąć. Sam sobie masz wymyślić o czym będzie, jak będzie wyglądać i potem co? Ten promotor to jest przydzielany
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonke123: ja mam kurna zajebistą sytuację, bo na ostatnią chwilę zmieniłem sobie temat na taki, o którym mogę pisać na luzie z głowy, bo sporo o tym czytałem i jest git majonez, najgorzej jak wymyślisz sobie 2 lata wcześniej gówniany temat, który w praniu wychodzi na mega trudny i tak w to brniesz bez sensu
@anonke123: niestety takie memy są dla mnie kompletnie nie relatable, chyba miałam jakąś wyjątkową sytuację, bo seminarium na magisterce trwało u mnie przez 4 semestry i na zaliczenie każdego semestru trzeba było coś oddać - w pierwszym semestrze konspekt i szkic, a potem po rozdziale. Nie dało się dotrwać do czerwca ostatniego roku bez co najmniej połowy napisanej pracy ¯\_(ツ)_/¯`
@anonke123: O to ja i inżynier napisany w 3 zarwane noce na tydz przed przedłużonym i ostatecznym terminem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stresu się nabawiłem co nie miara, zdałem tylko dlatego, że obrona zdalna i część komisji kompletnie nie miała zasięgu więc nie wiedzieli o czym #!$%@?ę. A potem kolejne dwa tygodnie odchorowywałem ten cały stres xD

Czy było warto? Jak najbardziej! XD