Wpis z mikrobloga

Zaczynamy szkolenie jak zarobić dwa miliony w jeden dzień: Wilki, ile kosztował bilet? Tysiąc. Ile jest miejsc na sali? Dwa tysiące sto. Dziękuję, koniec szkolenia, jeszcze jakieś pytania? bo spieszę się na moje 300 dni w roku na słońcu


#nieruchomosci #golenie #lodz #konferencja
#kredythipoteczny #natropieflipperow #inwestycje
daaw - > Zaczynamy szkolenie jak zarobić dwa miliony w jeden dzień: Wilki, ile koszto...

źródło: comment_1653214994zpI9VK2QoPnw1I1Zv2nonx.jpg

Pobierz
  • 51
@atari666 @daaw ja bylem, generalnie za bilet zapłaciłem 500 zł zakupiony na samym początku sprzedaży. Wykłady prelegentów stanowią raczej formę zainteresowania i przyciągnięcia uwagi oraz szeroko rozumianej motywacji. Wykład mentzena pokazuje różne formy optymalizacji podatkowej biznesu, więc na pewno jest to na plus. Najistotniejszą częścią jest jednak networking, gdzie mozna poznać masę osób, z których to kontaktów rodzą się fajne biznesy i pomysły, które można spieniężyć. Ot takie spotkanie dla przedsiębiorców. Co
Najistotniejszą częścią jest jednak networking, gdzie mozna poznać masę osób, z których to kontaktów rodzą się fajne biznesy i pomysły, które można spieniężyć.


@komornik_sadowy_za_podatek_VAT: tłumaczyć networking piwiniczakom to bez sensu. Jak ktoś nie ma znajomych to jak mu wytłumaczysz, że potem potrzebujesz kogoś co robi x i pamiętasz, że na konferencji był Mirek co robi x, więc dzwonisz do niego 'hej mirku co robisz x, tutaj mirek co robi y z
ja bylem, generalnie za bilet zapłaciłem 500 zł zakupiony na samym początku sprzedaży. Wykłady prelegentów stanowią raczej formę zainteresowania i przyciągnięcia uwagi oraz szeroko rozumianej motywacji. Wykład mentzena pokazuje różne formy optymalizacji podatkowej biznesu, więc na pewno jest to na plus. Najistotniejszą częścią jest jednak networking, gdzie mozna poznać masę osób, z których to kontaktów rodzą się fajne biznesy i pomysły, które można spieniężyć. Ot takie spotkanie dla przedsiębiorców. Co i wtórne