Wpis z mikrobloga

@Rolnikt: tak czy inaczej jako ojciec wogole nie myślę i tym co będzie robiła moja córka, i tak zawsze będe ja wspierał i kochał i najważniejsze żeby była szczęśliwa i będę robił co w mych siłach by dobrze ją wychować :D
  • Odpowiedz
@LeopoldStaff @Anesa słuchaj to jak walka z wiatrakami , nie ma sensu wdawać się z nimi w dyskusję , są zbyt źli , rozgoryczeni tym że nie mogą zaruchać, a nie mogą zaruchać bo laski im nie dają , więc laski są największym złem tego świata, z jednej strony można to zrozumieć , ta ich złość , ale z drugiej niektórzy za bardzo przesadzają z tym przelewaniem żalów w tego
  • Odpowiedz
@Rolnikt: Dlatego, że z całym szacunkiem do tych ludzi to bycie homo mnie jednocześnie obrzydza i budzi współczucie. Jestem konserwą i marzę o tym by moje dzieci były hetero jak ja i żona, sam też chciałbym mieć wnuki. Jakbym miał syna geja lub córkę lesbijkę to bym im kibicował w szczęściu ale po kryjomu bym się chyba rozpłakał i wpadł w depresję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Noxter20: rozumiem i szanuję. Ja ze swojej strony mam i syna i córkę i też chciałbym żeby byli hetero i mieć wnuki ale jeśli sprawy potoczą się inaczej to mają dalej moje pełne wsparcie. Nie obrzydza mnie to bo nic co ludzkie nie jest mi obce. Jedyne czego chciałbym uniknąć to jak już będą homo to żeby nie malowali włosów na różowo, robili śmiesznych tatuaży, dziwnie się ubierali i jeszcze
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rolnikt: Jak ci przylezie do domu z bebzonem to będziesz zapier*alał na bachora bo czady zrobiły z niej worek na sperme. Bardzo fajnie, wychowasz jak swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dziczek3000: chciałem napisać że przecież też ruchasz czyjąś córkę ale przemyślałem to i nie, ty nie masz szans zaruchać i w ten sposób próbujesz się dowartościować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kindybal_xD: oczywiście że pomogę dla mego dziecka jaki problem by nie był. Jak kiedyś wyrosniesz z tego p---------a przegrywowego wykopka to zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz