Wpis z mikrobloga

@deewu: Jestem fanem Realu od ponad 20 lat. Dzisiejszy Real nie jest w takim stanie, gdy byl w 2009 roku przed legendarnym okienkiem CR7, Benzemy, Kaki i Xabiego Alonso. Dzisiejszy Real Madryt poradzi sobie bez niego tak jak robil to wczesniej. Akurat na jego pozycji mamy najmniejsze problemy z wszystkich pozycji w kadrze. Taka jest prawda. Oczywiscie, ze przeszedl kolo nosa transfer na dekade i gwarant conajmniej 30-50 goli w sezonie.
@JesusOfSuburbia: jest szansa na tryplecik (ʘʘ)

@putabarca: nie wątpię, ale i tak bawi mnie większość w necie jak już układali skład podjarani, a teraz opinie, że w sumie to dobrze, że nie przyjdzie, jest niepotrzebny, nie chcemy go xD

btw beka z Tebasa i La Ligi xD Jak PSG pierwsze sprzeciwiało się Super llidze to było git bo przeciez PSG broni tradycji futbolu, ale teraz już
Pobierz deewu - @JesusOfSuburbia: jest szansa na tryplecik (ʘ‿ʘ)

@putabarca: nie wątpię, a...
źródło: comment_1653159774l1EPifVFLJUQMUepEwL70I.jpg
@deewu dopóki się interesowałem mocno piłką to zawsze jest byłem fanem realu, teraz czasem obejrzę jakiś meczyk reprezentacji na mistrzostwach. Jak oglądałem donatello we Francji to wydaje mi się że to żadna strata dla Realu. On chyba wie że gdzie indziej czuł by presję, w PSG sama gwiazda to w gąszczu łatwiej się ukryć. Nie jest słabym zawodnikiem ale nie jest wybitny i nie wart kosmicznych pieniędzy. Takie moje zdanie
@yahoomlody: @sypazrw: @putabarca: kibice piłki nożnej mają dziwną manierę mówienia o swojej drużynie "my". Czyli gdy Real ma jakiegoś piłkarza np. Modricia, to kibic Realu nie powie "Real ma Modricia" tylko "My mamy Modricia".

To ja, kapitan oczywisty, nie musicie dziękować ( ͡° ͜ʖ ͡°)