Wpis z mikrobloga

W okolicach naszych zakładów w Polsce i w Czechach działają pasieki zamieszkiwane przez pszczoły gatunków środkowoeuropejskich. Prowadzimy tu także warsztaty o bioróżnorodności. Światowy Dzień Pszczół to dobra okazja, by przypominać o ich ważnej roli dla równowagi ekosystemu :)

#ekologia #przyroda #pszczoly
orlen_lite - W okolicach naszych zakładów w Polsce i w Czechach działają pasieki zami...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orlen_lite: ja się tylko martwię czy pan obajtek dostał już swoją przydziałową pasiekę kupioną na mamę za oszczędności szwaczki, która wyremontuje z funduszy państwowych i fundacji dla niepełnosprawnych dzieci?
  • Odpowiedz
@orlen_lite: Żałosne. Doprawdy żałosne. PiS-owska monopolistyczna spółka doi całe społeczeństwo, zarzyna rozwój gospodarczy ogromnymi podwyżkami cen paliwa, wyprzedaje dobra narodowe sojusznikom Putina, już jawnie buduje i remontuje pałace partyjnym oligarchom, po czym przychodzi na wykop i opowiada o... pszczółkach. Jesteśmy w PRL bis drodzy państwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@orlen_lite: ale zabawne jest to, że ktokolwiek ten profil prowadzi, nawet nie próbuje odpowiadać na komentarze, bo wie, że ma 5 tekstów na krzyż, które tu nie przejdą XD

Więc lepiej udać, że nic tu nie zaszło i opuścić dyskusje. Ale no, jakby nie patrzeć, to się uczycie od Wielkich w te klocki, czyli niskiego posła z kotem, kłamczuszka w okularach i paru innych wybitnych jednostek.

Na kiego pierona mi pszczoły, ja chce paliwo z normalną marzą, a nie pchanie wam kabz, złodzieje. Tak trudno to zrozumieć? VAT 23% na paliwo? Za co, od kiedy to jest towar luksusowy? My żyjemy w XIX wieku czy w XXI? Auto to żaden luksus, to po prostu narzędzie do poruszania się i transportu, a wy, cymbały jedne, uważacie kierowców za jakiś obrzydliwych
  • Odpowiedz