Wpis z mikrobloga

Hej,

chce kupić używany rower crossowy za ok. 1000 zł, który będzie poprostu dobry jakościowo (o nowym w tym przedziale cenowym, nawet nie marzę).

Możecie polecić jakieś sklepy rowerowe we Wrocławiu, które mają taki asortyment?

Chodzi mi o sklepy stacjonarne poza Młynem w niedzielę, Świebodzkim, OLX itp.

#rower #rowerowywroclaw #wroclaw
  • 14
@Shatter: najlepiej to dołożyć 10k i kupić coś porządnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to bym dokładał, 8 biegów już na kasecie, anie wolnobiegu + trochę lżejszy
@Shatter: jedź się przymierz, kupuj i śmigaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z używkami w tej cenie (albo nawet droższych) jak się nie znasz łatwo wbić się na minę. Zapłacisz 1000zł za rower, a za chwilę mogą wyjść serwisy, wymiany części - może nie będzie drogo, ale w sezonie to miesiące się czeka na serwis XD
@Kosiak: Nie no prędzej bym dorzucił jakiś grosz, żeby mieć z przodu te 3 biegi, bo pod ostrzejszą górę może być problem podjechać. Tylko też trudno znaleźć coś dla typa 188 cm, teraz widzę np. Rockrider ST 50, ale producent deklaruje, że największy jest dla 184 cm. A jechałem już takim rowerem kiedyś i jakoś dziwnie obciążone miałem... nadgarstki. Pewnie przez złą pozycję. Ech, nie wiem sam.