Wpis z mikrobloga

Robi się coraz zabawniej. Na Ukrainie po stronie Rosjan walczy armia Jezusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Apti Alaudinov: Jesteśmy armią Jezusa

Na frontach Donbasu spotykałem bibliotekarzy, dentystów, sprzedawców… Apti Alaudinov lubi filozofować:

W naszym oddziale nie ma podziałów na narodowości i religie. Walczymy nie o jakiś kawałek ziemi, ale o to, by duchowe wartości, które przesłał nam Wszechmogący, pozostały tam, gdzie powinny. Całe życie przygotowywałam się na to, że gdy przyjdzie prorok Iza – Jezus, będę w jego wojsku. Tak, poprzedzone będą pewnymi wydarzeniami. Przed pojawieniem się Jezusa pojawi się Imam Mahdi, przywódca wszystkich muzułmanów. Będzie w meczecie, kiedy wejdzie Jezus. Poznają się i wspólnie modlą. Ten dzień będzie oznaczał zjednoczenie armii muzułmanów i chrześcijan w walce z diabłem, przeciwko Antychrystowi. Dlatego nie ma nic nadprzyrodzonego w moim powiedzeniu, że jesteśmy armią Jezusa. Prowadzimy wojnę z satanistami. A zwycięstwo, które dzisiaj osiągamy, jest zwycięstwem nad siłami ciemności. Aby to zrozumieć, trzeba przyjść do Boga.


#wojna #ukraina #rosja #religia #chrzescijanstwo #rakcontent #ciekawostki
robert5502 - Robi się coraz zabawniej. Na Ukrainie po stronie Rosjan walczy armia Jez...

źródło: comment_1653042951TsEwlhNArCsMQC1SRRZ7dk.jpg

Pobierz
  • 5