Wpis z mikrobloga

Mirki, moja siostra wyszła za mąż za typa z w miarę bogatej rodziny, która daje mega drogie prezenty. Jak jeszcze jej dzieci były małe to już to było widać ale jeszcze było spokojniej, teraz jej córka ma 8 urodziny i siostra napisała żeby jej kupić hulajnogę, smartwacha lub czytnik ebooków xD czy to nie jest już trochę przesada? To nawet nie są prezenty na komunię, tylko na urodziny, co w takim razie trzeba będzie kupić na 10, 11 czy 12 xD #prezenty #urodziny #bombelek #madki
  • 10
@manjobanjo: Że co? Niby ty masz jej to kupić? () To przesada, masz absolutną rację. A sugerowanie prezentów jeśli ich nie pytałaś jest już bezczelne. Zrobiłbym jej na złość (matce dziecka) chyba dodatkowo jakby mi tak ktoś "kazał kupić" xD Kup coś na co pozwala ci budżet a co się spodoba dziecku. Nie muszą to być drogie prezenty żeby były fajne. Lekcje konne też super pomysł!
@fizzly: niee, to druga siostra się zapytała co mniej więcej młoda lubi, jakie postacie z bajek, jakie rzeczy, książki, gry a matka młodej wypaliła z pomysłem, że może lepiej jeden a konkretny pomysł i kupić coś z tych rzeczy. Tylko, że ja i tak uważam że takie prezenty się daje na większą okazję lub starszemu dziecku a do tego, to nie jest coś o czym młoda marzy i cały czas mówi