Wpis z mikrobloga

Miraski,
ma ktoś może nowego proceeda?
jakie wrażenia? kupilibyście ponownie?
Manual bo z tego co widzę to automat niedostępny. Co ciekawe czas oczekiwania spoko bo ok 3 miesięcy. Ktoś niedawno odbierał/może potwierdzić?

#kia
  • 3
@snieznykoczkodan: Genialne zawieszenie (wersja GT), beznadziejny automat - redukcje trwają dużo za długo. Rewelacyjny układ kierowniczy. Nadspodziewanie pakowny i funkcjonalny. Auto jest lekkie i to przyjemnie czuć. Co prawda mam model 2019 z przelotem 44K ale w tym nowym niewiele zmienili. Za ówczesne pieniądze (110K) nic lepszego na rynku nie było. Kupiłbym ponownie.
@TataBartusia: dzięki serdeczne za opinię. Automat odpada, chyba w ogóle nie da się obecnie kupić takiej wersji. Jak świecą ledy? Trochę lipa, że nie ma opcji matrycowych.

I jak z jakością materiałów? Wczoraj byłem na jeździe próbnej ale zwykłego ceeda, chyba wersja M (w salonie nie było w ogóle proceeda) i mam mieszane uczucia. Masz porównanie do golfa/focusa/czegoś japońskiego?

Są jakieś znane problemy/bolączki tego modelu?
Wydaje mi się też, że jest
@snieznykoczkodan: Fakt, jest głośno. Wykończenie jest, wedle mnie, na wysokim poziomie; chyba lepsze niż w VW (miałem Passata) i BMW (miałem M3 E46 cabrio i E93) a już na pewno dużo lepsze niż w Renault. Reflektory są bardzo dobre i nic więcej nie trzeba.
Przez trzy lata nic nie nawaliło. Jedyny problem to źle pomalowana dolna cześć zderzaka. Schodziła farba ale mi na gwarancji, bez kręcenia nosem, odmalowali.