Wpis z mikrobloga

@Gawith_Apricot: jak masz za wysoko to odkręc sobie kierownice przy mostku i obróć całą aż będzie tak jak lubisz
a czym się objawia to że sa za wysoko? jeśli nie sięgasz do hamulca/przerzutek mając ręce na dole to możesz je przyciągnąć jest śrubka do regulacji tego
@bruuh: Właśnie już ją ustawiałem, teraz jest najlepiej, ale mało wygodnie jeździ mi się na łapach. Może kwestia przyzwyczajenia bo to mój pierwszy rower szosowy.

@G0lomp: W dolnym chwycie mogę złapać klamkę tylko jednym palcem. U innych na zdjęciach widziałem, że początek łap jest jakby przedłużeniem kierownicy, są w linii prostej.

Jak ktoś wie gdzie się odkręca klamkomanetki microshift i ile można przesunąć je z nawiniętą owijką to proszę o
@van_der_bike: Nie zwróciłem na to uwagi jeszcze, ale właśnie dwa razy zatrzymywałem się i poziomowalem kierownice, obniżając w dół za każdym razem. Jakieś dziwne te klamki, shimano ma zupełnie inna budowę. Bede musiał testować dalej
@bruuh: Dzięki za ten link, po mocnym odchyleniu całej gumy jest głęboko imbus. Udało się przesunać z 0,5cm, mocniej nie szarpałem bo trzyma owijka, której nie chce przerwać. Na przyszłość będę wiedzieć gdzie tego szukać, przyda sie przy wymianie owijki itd.