Wpis z mikrobloga

@cezeter: Moją pasją jest chodzenie do lekarza ale nie takie zwykłe żeby się zbadać ale o tym za chwilę. Żeby móc realizować swoją pasje musiałem kilka lat ciężko na to pracować oddając krew XD W dupie miałem chorych ludzi, chodziło tylko o profity a zwłaszcza o jeden konkretny. Co dwa miesiące punkt 8 byłem pierwszy w kolejce żeby spuścili ze mnie 450 ml czerwonej cieczy, nie policzę ile zeżarłem czekolad które
@cezeter: To są często ludzie którzy całe życie tak wstawali do pracy a teraz siedzą sami w domu. Brakuje w polsce jakiś klubów seniora by Ci ludzie mogli gdzieś pójść i spędzać czas w swoim gronie. Więc jeżdżą tramwajami bez celu, chodzą na każdą mszę i stoją bezsensownie w przychodni.

Za parę lat młodzi będą się nabijać z nas że "dziadek cały dzień siedzi na mirko"
@czuczer: raczej to, ze nie maja co robić ani do kogo się odezwać. To nie ten wiek żeby sobie #!$%@? z randomami w swoim wieku gdzieś na necie, to maja takie zloty pod przychodnia czy kościołem bo tak na prawdę to pomocy lekarza może jakiś mały procent tych dziadków potrzebuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@cezeter: bo starzy ludzie wiedzą, że jak przyjdą o siódmej, to się już do lekarza nie dostaną, bo kolejka będzie zbyt duża...

@Nieszkodnik: kolejka będzie zbyt duża przez nich samych bo to oni nakręcają. Jak o 5 Aczbie być dużo osób, to znajdzie się ktoś kto zacznie przychodzić o 4 i doprowadzi to do tego, że namioty będą sobie rozbijać i spać na trawniku. Cały PRL stali w kolejkach i
@cezeter: ja się też głupio zachowuję jak idę na badanie krwi. W sobotę otwierają o 8:00, a ja już o 7:30 ustawiam się w "kolejce". Jestem wtedy zazwyczaj trzeci lub czwarty. O równej 8 jest już zazwyczaj od 10 do 20 osób.
Robię tak, bo budzę się wcześniej, a na badania trzeba przychodzić na czczo, czyli i tak nie mam nic do roboty, bo bez śniadania jestem bez chęci życia, więc
przez nich samych, całe życie nie dbali o siebie to teraz chorują. Odpowiednia dieta, ruch i dbanie o siebie we wcześniejszych latach, niweluje sporo chorób z którymi oni się zmagają.


@cezeter: weź sobie wstaw ten twój wpis do kalendarza, niech ci się wyświetli jak będziesz miał te 70 lat (jak dożyjesz, ofc)...