Wpis z mikrobloga

Jako ze wykopowicz @Disegno nie potrafi odczytac wykresu swiecowego ani prowadzic merytorycznej dyskusji, odpowiem mu tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ropa urosła ze sredniego poziomu 100 USD miesiac temu do 110 USD za baryłke przez ostatnie kilka sesji
Dolar z 4.28 na 4.43

Oczywiście @Disegno jako oddany troll bedzie nam probował wmowic ze to sam daniel obajtek wieczorami odwiedza stacje paliw i przestawia cyferki na totemach ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo ze @Disegno jawnie kłamie co do zmian fxu i ceny ropy na przestrzeni ostatniego miesiąca.

Aha i pamietajcie, jak ktos przestawia wam twarde fakty z ktorymi nie potraficie dyskutowac, przeinaczcie jego wpis w cytacie koniecznie dodając cos o "tęczy" a następnie usuńcie ten wpis i zablokujcie delikwenta nazywajac go pisowskim trollem, tak zeby nie bylo mozliwosci weryfikacji. Najnowsza strategia dyskusji, pozdrawuam kolego @Disegno pieknie mnie zaorałeś XDDD

#gospodarka #ekonomia #bekazpisu #bekazlewactwa #inflacja #orlen #gorzkiezale
Pobierz Koronanona - Jako ze wykopowicz @Disegno nie potrafi odczytac wykresu swiecowego ani ...
źródło: comment_1652867448joEd4QT8hPufWiWWjhSIGR.jpg
  • 7
@ManiacTeam: przedstawilem gosciowi fakty i udowodnilem mu ze jawnie kłamie w swoim wpisie, na co on sfabrykował mój cytat, usunał moj wpis tak aby nikt nie mogl go zweryfikowac i mnie zablokował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Disegno: teraz wiem ze to przeczytasz ale juz nie odpiszesz, zeby wyjsc z tego z chłodną twarzą

Naprawde nie zalezy mi na plusach czy trafianiu w "gorące". Gdyby mi zalezalo pewnie bylbym czescia jakiegos diskorda ktory zwołuje sie aby plusowac i promowac pewne propagandowe tresci. To nie dla mnie, ale zycze powodzonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)