Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@fanmarcinamillera niezły manipulator jesteś w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/65623489

Szkoda tylko, że rzeczywistość wygląda jak na tym obrazku poniżej i zupełnie nie odpowiada narracji z tego wątku. To jest właśnie #blackpill i #przegryw w pigułce.
Kiszenie się we własnym sosie fantazji i wymyślonych historii. Co za toksyczne środowisko xD
Oczywiście mój komentarz usunięty xD

#redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
źródło: comment_1652791297GdMbuj3he8KP9PcBYw5S1P.jpg
  • 18
@Brother_of_Steel: Czekaj, Ty twierdzisz że tamten wpis jest kłamliwy ja pokazuje że nie do końca. Zresztą jak inaczej chcesz zmierzyć problem pokazywania sylwetek w reklamach jeśli nie poprzez ilość reklam z konkretnymi sylwetkami na całkowitą ilość reklam? Jeśli u kobiet różne typy sylwetek są w miarę równo pokazywane tak u mężczyzn jest dominacja sylwetek sportowych. Gdzie tu efekt potwierdzenia?
@Brother_of_Steel: trochę racji masz, ale zwróć uwagę na różnicę w skali: "nieatrakcyjny" facet to po prostu lekka nadwaga, sylwetka miśka, przy czym gołym okiem widać, że jest mocno umięśniony "pod spodem". W praktyce nic nadzwyczajnego w kontekście gustów różowych.

Z drugiej strony "nieatrakcyjna kobieta" to osoba z ogromną, chorobliwą wręcz nadwagą.

To trochę tak, jak z popularnymi fanpejdżami typu "ciekawie brzydcy ludzie", gdzie wrzuca się np. twarz Cilliana Murphy'iego xD. To
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrockLanders: raczej taki typ, szczególnie z tymi dziarami jak brudnopis, też raczej łatwo nie ma.
Rozumiem walkę z tym fenomenem i znalazłem dużo lepszych przykładów, jak np. marketing w korpo, zawsze są tam atrakcyjni ludzie, gdzie przeciętny pracownik wcale tak nie wygląda. I z tym trzeba walczyć, a nie ze stroną, która w tym całym gównie robi w miarę dobrą robotę, bo jako alternatywę masz właśnie to o czym piszesz. O