Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Jade dziś dużym i na zjeździe z s7 w krakowie na a4 wpieprzaja sie przede mnie dwa motocykle gość i babka, oboje na zdrapke, no i ta " motocyklistka "po wjeździe przede mnie od razu hebel bo zakret 70 i zwalnia do 60, chyba jeszcze nie wie co to przeciwskret bo jechała jak kłoda. Pozdrawiam @Incelariusz miałeś racje z tymi amebami dziś pierwszy raz spotkałem kogoś kto tak źle jezdzi motocyklem

#motocykle
Pobierz
źródło: comment_1652732953WJBwwcYEnICBWq0WRfgHz3.jpg
  • 12
chyba jeszcze nie wie co to przeciwskret


@Afera_zbozowa: zważywszy na to, że "przeciwskręt" to jedyny sposób inicjowania skrętu jednośladu poruszającego powyżej prędkości stabilności, to może i nie wie co to, ale i tak stosuje, jak każdy na 2 kołach, na rowerze też. To żadna unikalna magia dla doświadczonych. To czego początkującemu motocykliście na prawdę brakuje, to umiejętności złożenia maszyny (ciało to druga kwestia), dobrania właściwego toru przejazdu zakrętu i pracy gazem
@MisPalkis: po co kupujesz takie rzeczy które się psują, kupuj tylko te dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tymi nie wspominam szkoły jako #!$%@?, instruktorka dawała dużo dobrych rad, do egzaminu też podszedłem na lajcie i zdałem bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) może po prostu nie uważałem albo jej się zapomniało. Aktualnie nie mam pojęcia jak wtedy skrecalem bo sobie teraz tego