Wpis z mikrobloga

Szukam jakiś przewodników czy coś podobnego gdzie maiłbym dużo zestawień tras rowerowych, gównie chodzi o jazdę rekreacyjną (sakwy itp.). Powoli męczy mnie szukanie samemu tras na mapie + szperanie w necie na blogach. Co polecicie?
#rower
  • 6
@kostekczwk: a może strava? co prawda nia za darmo, ale ostatnio zauważyłem że dali możliwości subskrypcji miesięcznej zamiast rocznej. W załączeniu zobacz przykładową mapkę z naniesioną heatmapą tych co tam jeżdżą i całkiem ładnie to prowadzi takimi właśnie drogami. Co więcej apka na tel rysuje pętle o zadanych długościach z miejsca gdzie jesteś, co jak dla mnie jest mega jeśli biorę gdzieś rower
sherkhaan - @kostekczwk: a może strava? co prawda nia za darmo, ale ostatnio zauważył...

źródło: comment_1652724974HyLDfNNAYkKwHsarlV7W4P.jpg

Pobierz
@kostekczwk: Obczaj sobie Naviki. Jest opcja tam i z powrotem. Z miejsca w którym jesteś proponuje kilka tras "kółek" - z powrotem w miejsce startu. Ty tylko ustawiasz przybliżoną długość wycieczki chyba od 5 do 300 km.
Jak się zalogujesz przez www to masz za free szose i mtb. W aplikacji masz do wyboru jeden rodzaj za free.
@PilotChemitrialsa: no ta opcja generowanie pętli jest super, odrazu mam jakiś punkt wyjścia, moża później recznie doszlifować. A czy da się w jakiś sposób nanieść tą pętle na googlę maps? Żebym odrazu widział czy mijam jakieś ciekawe obiekty, punkty widokowe itp?

@sherkhaan widzę darmowy trail na 30 dni to sobie obczaje, pomysł z heatmapa może się sprawdzić
@kostekczwk: Oj nie wiem. Tylko używałem. Zdarzało się że na kompie planowałem i wysyłałem do apki. Fajne bo pokazuje profil trasy. Mieszkam na pogórzu wiec z płaskim mam problem i muszę szukać żeby na lekko bez przewyższeń pojeździć.
Aha.. Zdziwiłem się kilka razy jakimi ścieżkami mnie puściła.. niby znałem teren ale wielu dróżek nie.