Wpis z mikrobloga

@maciekawski: Mnie ostatnio prosili o dokumentację jak oznaczone jest przejście dla pieszych, mimo podanego adresu. I zmierzoną odległość od przejścia. Typ stał „na przejściu” czyli wjechał na chodnik i stał wzdłuż.

A jak kiedy indziej pisałem koło 11, że problem w danym miejscu jest 7-9 i 15-16 to #!$%@?, wysłali patrol od razu o 11:30 i stwierdzili brak naruszeń, no #!$%@? ciekawe czemu xD
@maciekawski: może trochę naiwny jestem, ale czemu oni tak robią?

czy nie byłoby tak, że można właścicielowi pojazu wysłać mandat 'z automatu' a jemu będzie przysługiwać prawo do odmowy mandatu i dopiero w sądzie będzie trzeba mu udowodnić winę?

A w sądzie policjant będzie musiał udowodnić, że na zdjęciu jest mniej niż 1.5m wolnego miejsca, ale to przecież każdy sędzia po popatrzeniu na zdjęcie powie kierowcy, że marnuje czas sądu i
@maciekawski: Ja już odpuściłem, ile to ja zgłoszeń wysłałem na milicję, ale to tylko tych co powodowało realne zagrożenie czyli np parkowanie na przejściu dla pieszych, obok mnie jest przeczkole i ruchliwa droga z łukiem, dzbany parkują na przejściu obok bramki bo nie chce się im iść 30m z parkingu
Milicja za każdym razem mi odpisywała że po przesłuchaniu stwierdzili że nie doszło do wykroczenia bo tam jest przeczkole i dzieci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciekawski: mój były kolega z pracy - twardogłowy debil służbista - dostał się do policji. To teraz pomyślcie kogo przyjmują do straży miejskiej.